רוצה לשמוע עוד על השלמת בגרויות?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

ייעוץ והכוונה

אחת ההתלבטויות הגדולות שתלמידים המשלימים ומשפרים בגרויות ניצבים בפניה, הינה המשך לימודים במוסדות להשכלה גבוהה. ישנן כל כך הרבה אפשרויות שונות ומגוונות שלפעמים קל להרגיש אבודים ולא בטוחים. הקושי רק גובר עם ההבנה שבחירת מסלול הלימוד לקראת תואר ראשון או תעודה משפיע מאוד על העתיד המקצועי והאישי של כל אחד.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! על מנת שלא תבזבזו את הזמן ותלכו לאיבוד בים האינפורמציה בנוגע לתנאי קבלה, מסלולי לימוד, אפשרויות הקריירה וההבדלים בין המוסדות האקדמיים.

בין אם כבר החלטתם איזה מקצוע אתם רוצים ללמוד, או שאתם עדיין מתלבטים, לנו הכלים לענות על כל השאלות החשובות: על איזה מקצוע מקבלים בונוס? מה לעשות על מנת לשפר את סיכויי הקבלה? איזו בגרות כדאי לשפר ולכמה יחידות לימוד? עד מתי ניתן להירשם? צוות היועצים שלנו ישמח להשיב לכם על כל שאלה ולהציג בפניכם את הדרך הכי נכונה ומתאימה עבורכם.

אנו מציעים לכם פגישות ייעוץ והכוונה חינם וללא התחייבות עם צוות היועצים של קידום, היועצים שלנו מוכשרים לתת לכם ייעוץ מקיף וכולל אשר יסייע לכם לסלול את הדרך לתואר הראשון.

למה כדאי לפנות לפגישת ייעוץ אצלנו?

  • אצלנו תקבלו יחס אישי ותהנו מייעוץ באווירה תומכת.
  • הכוונה וליווי בבנית מסלול לימודים המותאם למידותיך - הבחירה הנכונה עבורך.
  • היועצים בקידום מתמחים בייעוץ אקדמי ובתנאי הקבלה למכללות ולאוניברסיטאות המובילות בישראל על פי דרישות הקבלה העדכניות והרלוונטיות, וכן לפקולטות אליהן תרצה/י להתקבל.
  • היועצים בקידום מוכשרים לניתוח ממוצע ציוני הבגרות ומתן אפשרויות לשיפור או השלמה בגרויות על מנת לשפר את סיכוי הקבלה למוסדות ההשכלה הגבוהים.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

 השאירו פרטיכם באתר ויועץ קידום יחזור אליכם בהקדם!

X