נרשמים ונהנים מהנחה מיוחדת! לפרטים
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

תרגול פסיכומטרי

תרגול פסיכומטרי הוא אחד האמצעים החשובים להצלחה בפסיכומטרי. משום כך, מחלקת ההדרכה של קידום שוקדת השכם והערב לפתח עבור תלמידיה עזרי למידה מעודכנים, אשר יובילו אותם להצלחה. עזרי הלמידה כוללים מגוון רב של תוכנות, ויחד עם האמצעים האחרים העומדים לרשות תלמידי הפסיכומטרי שלנו – דף פסיכומטרי בפייסבוק ופורום פסיכומטרי אנו מבטיחים כי תמיד תמצאו תשובה מהימנה (ומהירה) לכל שאלה הקשורה למבחן.

מדריכי הפסיכומטרי של קידום יקפידו לאורך הקורס לקדם אתכם בצורה הטובה ביותר לעבר המטרה ולהתאים את החומר הנלמד בקורס אל רמתכם. תרגול פסיכומטרי במהלך הקורס בקידום ישלב בין תרגול בכיתה ובבית, בסביבה ממוחשבת ועל הנייר. זכרו, כי כמה שתתרגלו יותר לקראת הפסיכומטרי כן ייטב. מסיבה זו אנו ממליצים לשלב סוגים שונים של תרגול פסיכומטרי: לתרגל שאלות בפרק הכמותי, ללמוד ולשנן מילים עבור הפרק המילולי ולקרוא כמה שיותר אנגלית לפרק באנגלית. 

תרגול פסיכומטרי חינם תרגול פסיכומטרי

מהרגע שהחלטתם שאתם ניגשים למבחן, חשוב להתחיל עם תרגול לפסיכומטרי כמה שיותר מוקדם (אפילו לפני שהקורס מתחיל). ככל שתגיעו משופשפים יחסית אל הקורס, תוכלו להפיק יותר מהשיעורים בכיתה ומשיעורי הבית, ותתקדמו מהר יותר - ואין זה משנה אם מדובר בפרק המילולי, הכמותי או באנגלית. בפורטל התלמידים המתקדם תוכלו ליהנות מתרגול פסיכומטרי אונליין, לבחון את עצמכם ולתרגל משחקי אוצר מילים.

תרגול מילים לפסיכומטרימילים לפסיכומטרי

חלק מרכזי מתרגול הפסיכומטרי הוא לימוד אוצר מילים. בשביל הרבה אנשים זה החלק הקשה ביותר מכיוון שהוא מצריך שינון של הרבה מילים בזמן קצר יחסית. בעמוד מילים לפסיכומטרי תוכלו לקבל טיפים איך ללמוד ולזכור את המילים שאתם לומדים.

תרגול פסיכומטרי לדוגמאפסיכומטרי לדוגמא

לאחר שלמדתם לעומק ותרגלתם את כל סוגי השאלות, תוכלו לבחון את עצמכם בעזרת מבחני פסיכומטרי לדוגמא שנמצאים כאן באתר. אם אתם תלמידי קידום, שימו לב שמבחנים אלה הם חלק מחומר הלימוד ועליכם לפתור אותם רק כשהמדריך שלכם מפנה אתכם לפתרונם.

אז למה אתם מחכים? רוצו לתרגל!

העריכו מהי הרמה שלכם בפסיכומטרי בעזרת המבחן הסימולציה>>

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

נרשמים ונהנים מהנחה מיוחדת! לפרטים
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
סגור
X