רוצה לשמוע עוד על פסיכומטרי?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

סוד ההצלחה של קידום פסיכומטרי

 קורס הפסיכומטרי של קידום מעניק לכם את כל היתרונות שיביאו אתכם לציון מקסימלי. בקורס תמצאו: מורי פסיכומטרי מעוליםהכוונה אישית, חומרי לימוד מעולים ומעודכנים ותוכנות ייעודיות ללימודי הפסיכומטרי, שפותחו במיוחד כדי שתוכלו לשפר את ציון הפסיכומטרי שלכם. לכו על קידום ותהיו בדיוק מי שרציתם להיות.

צפו בהמלצה של אחת התלמידות של קידום, שמספרת כמה משמעותי היה הקורס בשבילה:

קידום מציעים לכם להצטרף להצלחה ולהרשם אל קורס פסיכומטרי מעולה, הכולל בין היתר:

קורס אדפטיבי: באמצעות המערכות המתקדמות, מסוגל מורה הפסיכומטרי לעקוב אחר ההתקדמות ולהתאים את תכנית העבודה שלכם בכל רגע נתון.

למידה אדפטיבית בבית: בתום כל שיעור תמתין לתלמיד תוכנית לימודים שתכלול משימות שניתנו לכלל הכיתה ומשימות שמתויגות כמשימות אישיות שרלוונטיות אליו, לפי רמתו האישית.

למידה אדפטיבית בכיתהאנחנו נקפיד לכוון כמה שיותר מדויק לצרכי הכיתה הספציפית על תמהיל התלמידים שמרכיבים אותה והכול במינונים הנכונים - כל שיעור יפתח בקבוצות עבודה ויסתיים בתרגול כיתתי.

כל הזמן ובכל מקום: חלק גדול מלימודי הפסיכומטרי שלכם מתמקד בשיעורי הבית ובלמידה שלכם מחוץ לזמן השיעור. התרגול בבית אינו אמור להיות מנותק מהמורים שלכם, ובקידום מבינים שעל מנת שהתרגול יהיה אפקטיבי - יש לתת מענה ותמיכה לקשיים שצצים גם במהלך התרגול בבית. כתלמידי קידום, תהיה לכם גישה למערכת ה-ET, אשר מאפשרת לתלמיד לקבל ייעוץ מקצועי ועזרה בשיעורי הבית בכל יום מהבית. בכניסתו למערכת ה-ET יכול התלמיד לתקשר אונליין עם מורה פסיכומטרי שיענה לו על שאלות שהתקשה בהן ולסייע לו בכל דבר שיצטרך.

קמפוס אלגברה בסיסית - קמפוס האלגברה הבסיסית הוא מכלול של שיעורי חזרה סינכרוניים, המתקיימים בתחילת הקורס על מנת לסייע לתלמידים לגשר על פערים בתחום האלגברה הבסיסית. בכל מפגש וירטואלי, שנערך באתר פעמיים ביום, משתתפים מאות תלמידים.

לומדות הכנה לשיעורקורס קידום הוא היחידי שמעמיד לרשותכם לומדות הכנה ותרגול. שלב ההכנה בבית ייעשה באמצעות לומדות אינטראקטיביות, נעימות למשתמש, קלות למעקב והפנמה. לומדות ההכנה הן למעשה כמו שעור פרטי.

לוח חכם – השימוש בלוח חכם מאפשר למורה לשלוח לתלמידים בסוף כל שיעור את מצגות השיעורים, עם טיוטות הפתרונות של המורה עליהן. בצורה זו, אין צורך "להזדרז" במהלך השיעור ולהעתיק מהלוח, וניתן להשקיע את כל הקשב בהקשבה למורה ובהבנת החומר.

* קידומילה -  מסרון יומי עם מילה (בעברית/אנגלית) בתוספת הסבר, שיעזור לכם בשינון מילים לקראת הבחינה הפסיכומטרית.

צוות מחקר והפיתוח של קידום:

בקידום חיה מחלקת המחקר והפיתוח הענפה בישראל שדואגת כי תגיעו לציוני הפסיכומטרי הגבוהים ביותר שאפשר. המחלקה מעסיקה צוותים שעסוקים בחקר מתמיד של הבחינה וכן צוותים שעוסקים במעקב אחר התפתחויות ומגמות בעולם ההשכלה.

מחלקת המחקר והפיתוח של קידום קיימת כבר למעלה מ-30 שנה והיא המחלקה הוותיקה והמנוסה בישראל. בקורס קידום אנו מקפידים כי תובנות המו"פ יגיעו בטווחי זמן מידיים לכיתות, אל התלמידים.

המורים – מורי הפסיכומטרי של קידום עוברים הכשרות מקיפות וכנסים מקצועיים שוטפים על מנת לשמר את רמת ההדרכה הגבוהה שלהם.

קידום מציעה קורס יחיד מסוגו בשוק, שאינו דומה לאף קורס פסיכומטרי אחר בהיקף החומר והתרגול שהוא מציע וביחס האישי שקיים בין המורה לתלמיד. רוצים לשמוע עוד על הקורס של קידום? התקשרו ל-2055* או השאירו פרטים בתיבה בצד שמאל ואנחנו נחזור אליכם עם הצעה המתאימה במיוחד בשבילכם.

 

רוצים לדעת איך להתחיל ללמוד לפני הקורס? כל הפרטים בדף הכנה לפסיכומטרי. 

X