רוצה לשמוע עוד על השלמת בגרויות?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

ייעוץ והכוונה מקצועית

סיימתם את התיכון ואולי אפילו כבר השתחררתם מהצבא וחזרתם מהטיול הגדול ועכשיו אתם עומדים בפני שלב לא פשוט בחייכם- הכניסה לעולם המבוגרים. שאלות רבות עולות בשלב זה שכן היציאה מהמסגרת הצבאית או חזרה מטיול ארוך בחו"ל הינן חוויות שעלולות להיות מטלטלות. צעירים רבים שואלים- לאן ממשיכים הלאה? כיצד ניתן לפתח קריירה? מה עליי ללמוד באקדמיה? כיצד מוצאים עבודה? ועוד.

אנו מציעים לכם ראשית כל לבחור מקצוע אקדמי אותו אתם מעוניינים ללמוד. אין ספק כי גם שלב זה דורש שאלות רבות ומחשבה, השפע של עולם התרבות המערבי עלול לבלבל וכמו כן מגוון המקצועות ותחומי הלימודים רחב. ובכל זאת, כיצד ניתן להחליט מהו הצעד הנכון עבורכם?

על מנת לבצע את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם, כדאי להשקיע זמן ומחשבה, לברר כמה שיותר פרטים בנוגע לשוק העבודה ולמקצועות הדרושים ובהתאמה לכך לברר מה הם תנאי הקבלה של מוסדות הלימוד השונים, להתייעץ עם הורים או חברים מבוגרים ולחפש כמה שיותר אינפורמציה על תחומי הלימוד השונים.

מהו ייעוץ והכוונה מקצועית?

ייעוץ והכוונה מקצועית הוא תחום שנועד לעזור לצעירים בשלב המבלבל של תחילת דרכם בעולם המבוגרים. לא תמיד אנו יודעים מה המקצוע המתאים לנו או שיש בידנו יכולות שאנו אינם מודעים להם באופן מוחלט. בחירה בייעוץ והכוונה מקצועית יכולה לעזור לכם לסדר את המחשבות ולתכנן באופן ברור ומדוייק יותר את המסלול העתידי שלכם.

אתם לא לבד

על מנת לקבל כמה שיותר מידע וכמובן להתאים את מקצוע הלימודים העתידי לתכונות ולתחומי העניין שלכם מומלץ לפנות לייעוץ והכוונה מקצועית. צוות קידום בגרויות נמצא כאן על מנת לסייע לכם לקבל מענה לכל השאלות השונות שעלולות להתעורר.

זאת בכדי שתוכלו לבצע את ההחלטה על המשך דרככם האקדמית והמקצועית. צוות היועצים החינוכיים שלנו ייפגש איתכם באופן אישי ובהתאם לצרכים ולדרישות הפרטיים שלכם נוכל לספק עבורכם את הייעוץ וההכוונה המקצועית הנכונה. כמו כן, לסייע לכם לתכנן את מסלול הלימודים האקדמיים והמסלול המקצועי העתידי.

כל שעליכם לעשות הוא לקבוע פגישת ייעוץ ואנו נסייע לכם להחליט מהי הדרך הנכונה ביותר על מנת להגשים את חלומכם. 

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

X