קורס בגרות בקידום

אדפטיביות: התאמת תוכניות הלימוד לשינויים בעולם הבגרויות – אצלנו אין הפתעות!

מחלקת המחקר והפיתוח בקידום עוקבת באופן שוטף אחר המגמות והשינויים החלים בתוכניות הלימוד של משרד החינוך והבחינות. כל חומרי הלימוד החל מתכני שיעורים ועד שיטות הלמידה וערכת הספרים, הינם העדכניים ביותר ומדמים בצורה הטובה ביותר את בחינת הבגרות ולכן אתם מקבלים את קורס השלמת בגרויות המתקדם בארץ!

בקידום צוותי הוראה ומחקר ופיתוח אשר מכירים מקרוב ובאופן מדויק את כלל השינויים, הדקויות וההיבטים השונים בכל אחד מן המקצועות ודואגים לעדכן את התכניות של הקורס בגרות הרלוונטיות באופן מיידי.

כך אנחנו מבטיחים שתלמידינו יקבלו את חומרי הלמידה העדכניים ביותר אשר משקפים בכל רגע נתון את הבחינה. אצלינו אין הפתעות!

תפיסת לימוד מתקדמת – ללמוד כיצד ללמוד

שנים רבות של ניסיון בהוראה ממוקדת בחינות בגרות מאפשרת לצוותי הפיתוח שלנו לזהות את מוקדי הקושי העיקריים שבהם נתקלים תלמידינו במהלך לימודיהם. צוות המורים בקידום מיומן בהוראת אסטרטגיות למידה וכל קורסי קידום כוללים סדרת סדנאות אשר מסייעת לתלמידים להתמודד עם האתגרים העיקריים הכרוכים בלמידה.

בין הסדנאות נמנים:

 • סדנת טכניקות זיכרון: אף על פי שבחינות הבגרות עוברות למודל התובע מן התלמיד להפגין יכולת ניתוח, יישום, הסקת מסקנות ומחשבה יצירתית, בכל זאת נותר אלמנט הזכירה דומיננטי כמעט בכל אחד ממקצועות הלימוד, ובעיקר במקצועות ההומאניים. יתר על כן – בכל מקצוע נדרשת זכירה מסוג שונה. בשל כך ריכזנו בקידום את מיטב השיטות המוכחות לשינון ולזכירה, והתאמנו אותן לכל מקצוע ומקצוע לפי סוג החומר המאפיין אותו וכמובן על פי דרישות בחינת הבגרות.
 • סדנת פיתוח חשיבה: בשנים האחרונות מתאפיינות בחינות הבגרות בשאלות יישומיות אשר דורשות מהתלמיד רמה גבוהה של ניתוח, הבנת תהליכים, הסקת מסקנות ועוד. לשם כך צוות ההוראה בקידום מלמד במסגרת קורסי הבגרות מבנים כלליים של חשיבה ומודלים של התייחסות לשאלות מסוגים שונים, ואלה מותאמים לכל מקצוע בגרות לפי מאפייניו הייחודיים.
 • עקרונות הלמידה היעילה: תלמידים רבים אשר מגיעים להשלים בגרויות שואלים את עצמם (ואותנו) את אותה השאלה – מהי הדרך הנכונה והיעילה ביותר ללמוד. אנו בקידום נסמכים הן על ידע תיאורטי וכן על ניסיון מצטבר של עשרות שנים ומציגים לתלמידים מודלים שונים של למידה יעילה. כמובן, הדרך היעילה ביותר ללמוד משתנה מתלמיד לתלמיד ועל כן צוות ההוראה מנחה את התלמידים לזהות את מודל הלמידה הנכון ביותר עבורם ולאמץ אותו.

כלי לימוד מתקדמים

בקידום פיתחנו כלי לימוד מתקדמים וייחודיים המלווים את התלמידים במהלך הקורס ומאפשרים תהליך למידה אפקטיבי לצד שיפור חוויית הלמידה. מחקרים רבים מראים כי שימוש בכלי לימוד טכנולוגיים המאפשרים הצגה ויזואלית-חיה של תכנים מסוגים שונים משפרת באופן משמעותי את חווית הלמידה וממילא גם את יעילותה.

 • לוח חכם
  בקורסי מתמטיקה ובמקצועות נבחרים צוות ההוראה מלמד באמצעות לוח חכם המאפשר  הצגת חומרי הלמידה באופן ויזואלי, גמיש ודינאמי. מלבד הצגת התכנים בצורה ברורה התורמת לאפקטיביות הלמידה, כל החומר שנכתב על גבי הלוח על ידי המורה נשלח לתלמידים בסוף השיעור באופן דיגיטלי. מכאן, התלמידים אינם חייבים לכתוב במהלך השיעור, אלא רק להקשיב ולהבין.
 • אתר-GOOL
  תהליך למידה למבחן מורכב לא רק מלמידה פרונטלית כיתתית, למעשה, הצלחה בבחינה מבוססת במידה רבה על פרמטרים חשובים נוספים. במסגרת קורסי הכנה לבגרות במתמטיקה בקידום בגרויות מקבלים התלמידים חומרי לימוד ותרגול נוספים באמצעות גישה לאתר GOOL בו סרטוני וידאו מלווים בהסבר קולי במטרה לסייע במהלך הקורס בהיקף של בין 6-8 שעות שבועיות לתלמיד, בהתאם להוראות המורה.

קורס בגרות במתמטיקה, מקצוע המצריך תרגול רב בפתירת תרגילים, כלי זה תופס חלק חשוב בתהליך הלמידה. לרשות התלמידים אלפי סרטונים של תרגילים פתורים במלואם. התרגילים באתר מסונכרנים עם חומרי הלימוד בכיתה, והם מאפשרים לתלמיד ללמוד מתמטיקה בכל מקום ובכל זמן לפי נוחיותו. אצלנו לא צריך לחכות לשיעור כדי לקבל תשובה על תרגיל שלא מצליחים לפתור בשיעורי הבית – פשוט נכנסים לאתר, בוחרים בסרטון המתאים – והשאלה מקבלת תשובה מיידית. זהו אחד הכלים המועילים ביותר להצלחה בבחינת הבגרות במתמטיקה!

חומרים אלו מותאמים לקורסי ההכנה לבגרות במתמטיקה והם כוללים בין היתר את הסוגיות הבאות:

 • מעקב ביצועים אישי – כל תלמיד מנהל עם המורה מעקב אישי אחרי הצלחתו במבדקים השונים במהלך הקורס על מנת לשמור אצבע על הדופק. זוהי הדרך שלנו לבדוק שהכל מתקדם בצורה איכותית ולמצוא בעיות נקודתיות שנוכל לתת עליהן את הדגש בשיעורים הבאים.
 • חוברת מכינה – במקצועות האנגלית והמתמטיקה חשוב להגיע לקורס ולשיעור הראשון לאחר שרעננתם את הידע שלכם. לכן, כבר מרגע הרישום לקורסים אלו, תקבלו חוברת הכנה "להסרת חלודה", על מנת שתוכלו לתרגל ולהכין עצמכם טרם פתיחת הקורס.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

ניווט בכתבה

פוסטים נוספים בנושא​

שיתופי פעולה

למה צריך השלמת בגרויות?

דף תכנית גפן - מתמטיקה לבגרות

בגרות במתמטיקה

דף מקצוע מרובה קורסים - ספרות

בגרות בספרות

יש לך שאלה?

רוצה להתייעץ עם מורה מנוסה? הפורום שלנו קיים במיוחד בשביל זה 🙂

פוסטים נוספים בנושא​

עד 40% הנהחה קורסי בגרות בקידום
עד 40% הנחה קורסי בגרות קידום svg מובייל

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר