רוצה לשמוע עוד על השלמת בגרויות?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

טריגונומטריה וגאומטריה - שאלות לדוגמה

איך מחשבים שטח של משולש שווה שוקיים? מה הקשר בין סינוס, קוסינוס וטנגנס? איך מוכיחים סדרה חשבונאית מתכנסת או אין סופית? מהי נוסחאת הקו הישר ואיך כל זה קשור לחוקי החזקות? המון שאלות - מזל שלנו בקידום בגרויות יש את התשובות!

בעמוד זה תוכלו לראות מספר סרטונים המציגים תרגילים לבגרות במתמטיקה בנושאי טריגונומטריה, גאומטריה וכדומה. לפני שאתם צופים בסרטון כולו נסו לקחת את השאלה שמוצגת בכל סרטון ולפתור אותה בעצמכם. גם אם לא הצלחתם בפיתרון השאלה חשוב מאד שתשמרו את העבודה שלכם ותנסו להבין, בעזרת הסרטון, כיצד היה צריך לפתור, מה הדרך הנכונה ואיך אתם יכולים להשתפר להבא.

תחקור דרכי הפתרון שלכם, גם אם צדקתם והצלחתם וגם אם לא, נועד לשמש אותכם ככלי אנליטי - דרך שבאמצעותה תוכלו למדוד את ההתקדמות וההבנה שלכם בחומר הנלמד. אז אם אתם לומדים לבגרות במתמטיקה ומתכוננים על ידי פתירת תרגילים ושאלוני בגרות משנים קודמות, תוכלו להיעזר בסרטונים שבעמוד זה.

רוצים עוד סרטונים ותרגילים לפתרון בטריגונומטריה וגאומטריה? סרטונים נוספים בנושאים אלו, ובנושאים נוספים, זמינים לכל תלמידי קידום באתר 'תר-GOOL' והם חלק ממגוון הכלים המתקדמים הניתנים לכם במסגרת קורסי ההכנה של קידום בגרויות.

רוצים גם אתם להשלים או לשפר בגרות? השאירו פרטיכם באתר כדיש הנציגים שלנו יוכלו לחזור אליכם או התקשרו ל-2055* עוד היום!

תרגיל גאומטריה - משולשים ומרובעים

גאומטריה אנליטית - נקודה וישר

גאומטריה אנליטית - מושגי יסוד

טריגונומטריה במישור - הגדרת הפונקציות הטריגונומטריות 

לנושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

X