בגרות במתמטיקה

איתנו תעבור את הבגרות במתמטיקה בקלות! צוות המורים והמתרגלים של קידום מתמחה בהכנה מהירה ואישית עבור בחינות בגרות. הכלים הייחודיים שלנו, יחד עם ההכרה בכך שהבגרות היא משימה אישית, המצריכה הכוונה וליווי אישי לאורך הקורס, הופכים את הקורסים שלנו ליעילים ביותר.

בחינת הבגרות במתמטיקה קנתה לה שם מאיים בקרב תלמידי ישראל. כמעט שאין תלמיד – ולא משנה אם הוא ניגש לבחינה של 3, 4 או 5 יח"ל – שלא משקיע את מירב מאמציו בהכנה ולימודים עבור בחינת הבגרות, או שהיא מופיעה בדרך זו או אחרת בחלומותיו. יש גם לא מעט אנשים שבחינת הבגרות מפרידה בינם לבין תעודת בגרות מלאה, משום שבזמן התיכון לא הצליחו להתגבר על הפחד ו"להיכנס לראש" של שאלות הבחינה וכעת הם נדרשים לשפר את הבגרות במתמטיקה, לאחר הצבא.

בדיוק כאן קורסי השלמת הבגרות של קידום נכנסים לתמונה: המורים המיומנים שלנו יצליחו לשחרר אתכם מהדעות הקדומות -כלפי עצמכם וכלפי בחינת הבגרות – ויובילו אתכם להצלחה, ואין זה משנה אם אתם מתכוננים ל-3 יחידות במתמטיקה או מתכוונים לתגבר ל-4 או 5 יחידות.

רמות לימוד: 3 ,4 ו-5  יח"ל.

למה צריך את הבגרות במתמטיקה?

אוניברסיטאות ומכללות שונות מציבות כקריטריון בסיסי להגשת מועמדות רמה של 4-5 יחידות לימוד במתמטיקה ולעיתים גם בציון שנע מ-75 ומעלה, והמקצועות שהקבלה אליהן תלויה גם בציון הבחינה הם בדרך כלל המקצועות המבוקשים והמרוויחים ביותר, וזוהי סיבה נוספת ללחץ הגדול שמתלווה לבגרות.  אפשר להזכר בבגרויות האחרונות ובכתבות שנלוו בכל כלי התקשורת על הבגרות ורמת הקושי שלה בכדי להבין את החשיבות שיש לבגרות במתמטיקה עבור תלמידי ישראל.

שיפור בגרות במתמטיקה או השלמת הבגרות לאחר תקופת התיכון בדרך כלל פשוטה יותר עבור הניגשים לבחינה, כאשר הלחץ והחשש שמצטבר בזמן התיכון מתפוגג ובעזרת מורים איכותיים, תוכניות לימוד מפורטות ומותאמות לתלמיד, ועבודה אישית עם מורה בהתאם לקצב ההתקדמות של התלמיד.

ממה מורכבת בחינת הבגרות?

* ברמה של 3 יחידות לימוד יש להבחן ב-3 שאלונים (801,802,803) שמורכבות מכל החומר הנלמד: אלגברה, טריגונומטריה, גאומטריה ובעיות מילוליות. השאלונים מחולקים באופן נפרד, כאשר שאלון 801 אורך שעה ורבע, שאלון 802 אורך שעה וחצי, ושאלון 803 אורך שעתיים. להמשך קריאה על בגרות במתמטיקה 3 יחידות >

* ברמה של 4 יחידות לימוד  קיימים 2 שאלונים: 804- יש לענות על 6 שאלות מתוך 9, בנושאים שונים, כאשר אורך המבחן 3.5 שעות. 805- נושאים שונים מאשר השאלון הקודם, יש לענות על 3 שאלות מתוך 5, ואורך המבחן שעתיים. להמשך קריאה על בגרות במתמטיקה 4 יחידות >

ברמה של 5 יחידות לימוד קיימים 2 שאלונים: 806- יש לענות על 6 שאלות מתוך 6 שניתנות במבחן, אורך המבחן -3.5 שעות. 807- 3 מתוך 5 שאלות, אורך המבחן – שעתיים. להמשך קריאה על בגרות במתמטיקה 5 יחידות >

אנו מזמינים אתכם להיכנס לדף פתרונות הבגרות במתמטיקה על מנת להתרשם מהשאלונים וכן מדרכי הפתרונות.

צוות מורי המתמטיקה שלנו מורכב מהמורים המנוסים והמקצועיים ביותר, אשר מסורים ומחוייבים להצלחה שלכם בבחינה. בעזרת מחלקת המחקר והפיתוח שלנו, השימוש בטכניקות לימוד מתקדמות והיחס האישי של המורים, לא רק שתעברו את הבחינה בשלום – אתם תצליחו בה ובגדול!

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

ניווט בכתבה

פוסטים נוספים בנושא​

שיתופי פעולה

למה צריך השלמת בגרויות?

פורומים ראשי

קורס בגרות בקידום

דף מקצוע מרובה קורסים - ספרות

בגרות בספרות

יש לך שאלה?

רוצה להתייעץ עם מורה מנוסה? הפורום שלנו קיים במיוחד בשביל זה 🙂

פוסטים נוספים בנושא​

הפורום ששווה יותר

אם יש לך שאלה כלשהי ובא לך להתייעץ עם מורה מנוסה, הפורום שלנו קיים במיוחד בשביל זה 🙂
ניתן להעלות אליו כל שאלה שעולה על דעתך (בנושאים מקצועיים, כן? אנחנו פחות טובים במתכונים לעוגות שוקולד…) ואחד מהמורים שלנו ייתן לך את התשובה הטובה ביותר במהרה. 

עד 40% הנהחה קורסי בגרות בקידום
עד 40% הנחה קורסי בגרות קידום svg מובייל

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר