אפליקציה לפסיכומטרי

בין אתם מתכוננים לבחינה הראשונה בחייכם או משפרים את הציון, בטח כבר הבנתם את החשיבות של למידת אוצר המילים באנגלית ובעברית. תרגול נכון הכולל השקעה, התמדה וחזרה רצופה של שינון המילים למשך מספר חודשים ישפר משמעותית את אוצר המילים שלכם ויעלה את סיכויי ההצלחה שלכם במבחן. אם בעבר תלמידי הפסיכומטרי שיננו מילים ומשמעותן באמצעות עשרות כרטיסיות מפרכות או מילוני פסיכומטרי כבדים,  כיום הטכנולוגיה מאפשרת לנו לשדרג את שיטת הלימוד ולהפוך אותה לקלה ויעילה יותר עבור תלמידינו.

בגלל זה יצרנו את אפליקציית קידום החדשה, המאפשרת לכם לתרגל את אוצר המילים בכל רגע ומכל מקום.

אפליקציית קידום פותחה בשביל כלל הנבחנים לפסיכומטרי, על מנת לעזור לתהליך הלמידה שלהם להיות נוח יותר. האפליקציה כוללת בין היתר את הפיצ'רים הבאים-

  • מיון מילים: כדי שלא תצטרכו לבזבז זמן על תרגול מילים שאתם כבר מכירים, עומדת לרשותכם אפשרות "מיון מילים". באפשרות זו, תוכלו לסנן החוצה את המילים שאתם כבר מכירים ולא צריכים לשנן, ובכך תרכזו את מאמציכם רק במילים שאינכם יודעים עדיין.
  • שינון: על המסך יופיעו כרטיסיות עם המילים ופירושן שמתחלפות כל הזמן כדי לייצר שינון והטמעה לזיכרון. מילים שתתקשו לזכור יופיעו תחת סימון "שינון". בלשונית השינון, תוכלו לבדוק האם אתם זוכרים את המילים בעזרת כפתור "בדיקת ידע". בשלב זה מופיעה שוב המילה שסומנה ועליכם לנסות ולהיזכר בפירוש שלה או להפוך את הכרטיסייה בכדי לקרוא את הפירוש.
  • משחק אוצר מילים: לאחר שצברתם ושיננתם לפחות מאה עשרים מילים תוכלו לשחק במשחק המילים שלנו, בו נציג לכם את המילה ומתחתיה 4 תשובות אפשריות לפירוש שלה. המשחק יאפשר לכם לחזור על המילים שלמדתם ולוודא שלא תשכחו אותן עד לזמן הבחינה. ככל שיש יותר מילים מוכרות, כך אפשר להגיע לדרגות הגבוהות ביותר במשחק. לאחר המשחק תראו תרשים בו יפורטו המילים שידעתם ואת המילים שעליכם להמשיך ולשנן.

אז למה אתם מחכים?

לחצו להורדת האפליקציה, לאנדרואיד או לאייפון, ותתחילו לתרגל ולשנן מילים באוטובוס, בתור לרופא או בכל זמן פנוי אחר. לא משנה באיזו מסגרת או קורס פסיכומטרי אתם לומדים, בכדי להיכנס לאפליקציית קידום לא צריך להירשם וגם לא צריך לשלם. רק צריך לתרגל.

ניווט בכתבה

פוסטים נוספים בנושא​

דף ראשי של פסיכומטרי פתרונות

חיסכון או בזבוז? כיצד לבחור נכון את דרך הלימוד לפסיכומטרי?

מבחן אמירנט

פורום פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי – פרונטלי, און ליין או היברידי

דף-תכנית-גפן---פסיכומטרי-לתיכונים

אתגרי הלמידה של החוזרים מהמלחמה וכיצד אפשר להקל עליהם?

יש לך שאלה?

רוצה להתייעץ עם מורה מנוסה? הפורום שלנו קיים במיוחד בשביל זה 🙂

בחן את עצמך

מדגדג לך לדעת מה זה הפסיכומטרי הזה? בדיוק בשביל זה בנינו עבורך מבדק פסיכומטרי שבסופו נשלח לך את הציון המשוער שלך בסמס

פוסטים נוספים בנושא​

הפורום ששווה יותר

אם יש לך שאלה כלשהי ובא לך להתייעץ עם מורה מנוסה, הפורום שלנו קיים במיוחד בשביל זה 🙂
ניתן להעלות אליו כל שאלה שעולה על דעתך (בנושאים מקצועיים, כן? אנחנו פחות טובים במתכונים לעוגות שוקולד…) ואחד מהמורים שלנו ייתן לך את התשובה הטובה ביותר במהרה. 

 

עד 40% הנהחה קורסי בגרות בקידום
עד 40% הנחה קורסי בגרות קידום svg מובייל

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר