בגרות למבוגרים

מבוגרים רבים נתקלים במצב שבו לאחר הצבא והטיול הגדול, הם מעוניינים להתחיל לצעוד לכיוון פיתוח קריירה. אולם, על מנת להתקבל למשרה טובה ולהתפתח בתחום מסוים קיימת הדרישה בשוק העבודה לתעודת תואר ראשון לכל הפחות. בכדי להתקבל לאוני' או למכללות ללימודי תואר ראשון עליכם להיות בעלי תעודת בגרות. קידום בגרויות מציעה בגרות למבוגרים, בגרות למבוגרים מותאמת באופן ייחודי מבחינת זמנים ושעות לאורח חייכם.

מדוע יש צורך בתעודת בגרות?

מבוגרים רבים פונים לקידום בגרויות משתי סיבות עיקריות:

  • השלמת תעודת בגרות – במידה ואין בידכם תעודת בגרות, אך אתם זקוקים לה על מנת להתקבל ללימודים אקדמיים באוניברסיטאות והמכללות השונות.
  • שיפור ציוני תעודת הבגרות – לעיתים קרובות יש צורך בשיפור ציוני תעודת הבגרות על מנת להצליח להתקבל למסלול לימודים מסוים בעל דרישות קבלה גבוהות.

אל תוותרו על החלום! אם ברצונכם להפוך למתכנתים, אנשי תעשייה, אנשי חינוך או עבודה סוציאלית, ואינכם עומדים בתנאי הקבלה, הרי שתוכלו להפוך את הגלגל ולהתקבל למסלול הלימודים הרצוי לכם. אחד העקרונות החשובים של קידום בגרויות הוא לא רק הקניית החומר הלימודים והבטחה להצלחה במבחן, כי אם גם יחס אישי וליווי צמוד של המורים והמנחים, חומרי העשרה שיסייעו לכם ללמוד באופן מקיף ומלא את החומר הלימודי הדרוש. אך החשוב ביותר- הקניית הרגלי למידה נכונים כדי שתצליחו לא רק בבחינות הבגרות, אלא בלימודים בכלל.

אנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שעל מנת לסייע לכם לסיים בגרות למבוגרים, עלינו לפנות לשורש הבעיה בגינה לא הצלחתם לסיים את מסלול הבגרות במהלך הלימודים התיכוניים. ישנן סיבות שונות בגינן הלימודים התיכוניים אינם מסתיימים בתעודת בגרות מלאה ויש צורך בבגרות למבוגרים: לחץ של חיי המתבגרים, דרישות גבוהות של מערכת החינוך או של ההורים, מורים שלא העבירו את החומר הלימודי באופן הנכון, רכישת כלי למידה לא נכונים ועוד.

אנו מציעים לכם קורסי השלמת בגרויות או שיפור בגרויות שיסייעו לכם בצורה יעילה, מוצלחת וכזו שתספק לכם את הרגלי הלמידה הדרושים גם להצלחה בתואר הראשון. אצלנו תקבלו את כל הכלים על מנת להשיג את היעד שהצבתם לעצמכם ולהשלים את תעודת הבגרות באופן הרצוי ולהתקבל ללימודי התואר הראשון המבוקשים לכם.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותכם:

ניווט בכתבה

פוסטים נוספים בנושא​

שיתופי פעולה

למה צריך השלמת בגרויות?

פורומים ראשי

קורס בגרות בקידום

דף תכנית גפן - מתמטיקה לבגרות

בגרות במתמטיקה

יש לך שאלה?

רוצה להתייעץ עם מורה מנוסה? הפורום שלנו קיים במיוחד בשביל זה 🙂

פוסטים נוספים בנושא​

הפורום ששווה יותר

אם יש לך שאלה כלשהי ובא לך להתייעץ עם מורה מנוסה, הפורום שלנו קיים במיוחד בשביל זה 🙂
ניתן להעלות אליו כל שאלה שעולה על דעתך (בנושאים מקצועיים, כן? אנחנו פחות טובים במתכונים לעוגות שוקולד…) ואחד מהמורים שלנו ייתן לך את התשובה הטובה ביותר במהרה.

עד 40% הנהחה קורסי בגרות בקידום
עד 40% הנחה קורסי בגרות קידום svg מובייל

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר