מלגות לבגרויות

צעירים רבים מעוניינים להשלים או לשפר בגרויות לאחר השיחרור מהצבא. השלב ליציאה לאזרחות הינו שלב המהווה נקודת מפתח חשובה לכל הצעירים, בשלב זה מתעוררות שאלות רבות בנוגע לעתיד האפשרי, בחירה במקצוע ובתחום אקדמי ופיתוח החיים האזרחיים. אולם על מנת לבצע את כל אלו, יש להיות בעלי תעודת בגרות עם ממצוע גבוה. במדינת ישראל אחד הגורמים ההכרחיים להצלחה הוא תעודת בגרות, זאת משום שהיא מאפשרת פתיחת דלתות אקדמיות וכמובן התפתחות בעולם העבודה.

אולם, צעירים רבים נתקלים בקשיים כלכליים לאחר השיחרור מהצבא, הם אינם מוכשרים דיים על מנת לעבוד במשרה שיכולה לכלכל אותם ופעמים רבות נדרשים לעבוד במשרות כגון מלצרות, מתדלקים בתחנות דלק, מוכרים בחנויות וכדומה. כך למעשה הם דוחים את תקופת הלימודים או השלמת/ שיפור הבגרויות במידת הצורך.

על מנת לסייע לכם ללמוד בראש שקט ולהתפתח, גופים שונים מציעים מלגות לבגרויות. ראשית, צעירים רבים בוחרים להשתמש בפיקדון הצבאי שלהם על מנת לממן את קורסי הבגרויות, אולם לעיתים סכום זה אינו מספיק. לכן, ניתן להגיש בקשה למלגות לבגרויות.

כיצד למצוא מלגות לבגרויות?

כאמור, גופים רבים מספקים מלגות לבגרויות, החל מהעיריות השונות של ערי המגורים, מלגות מפעל הפיס, מלגות אזוריות וכן הלאה. כל שעליכם לעשות הינו לבדוק איזו מלגה מתאימה ביותר עבורכם ולהגיש בקשה להשגת מלגה זו.

לרוב הבקשות נענות בתשובה חיובית שכן מטרת הקמת מלגות לבגרויות הינה לסייע לכם להתקדם ולפתח את עצמכם לאחר השיחרור הצבאי. בשל כך, אל תחששו אם כרגע אין בידכם את סכום הכסף הדרוש על מנת להשלים או לשפר את הבגרויות.

זכרו! הצעד הראשון בפיתוח חייכם האזרחיים הוא השגת תעודת בגרות בעלת ממוצע גבוה, כך שאנו מציעים לכם לא לדחות את לימודי הבגרות שכן דבר זה יעכב אתכם בהתחלת לימודיכם האקדמיים או כל מסלול מקצועי בו תרצו לעסוק.

צוות קידום בגרויות נמצא כאן על מנת לסייע לכם ולעזור במציאות מלגות לבגרויות שיכולות להתאים לכם. אל תהססו להתייעץ איתנו בכל שאלה או חוסר וודאות שעולה במהלך תהליך הלמידה לבחינות הבגרות.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

ניווט בכתבה

פוסטים נוספים בנושא​

דף תכנית גפן - קדם פסיכומטרי

לקראת בגרויות ברוגע – טכניקות למידה חכמות

דף קורס אנגלית מדוברת ואמי_רם למשרד הביטחון

החשיבות של קריאת טקסטים באנגלית כדי לשפר את הבנת הנקרא

איך להתכונן לבגרות ביעילות: מדריך שלב אחרי שלב

טיפים מובילים לשינון חומרי לימוד לקראת הבגרות

יש לך שאלה?

רוצה להתייעץ עם מורה מנוסה? הפורום שלנו קיים במיוחד בשביל זה 🙂

פוסטים נוספים בנושא​

הפורום ששווה יותר

אם יש לך שאלה כלשהי ובא לך להתייעץ עם מורה מנוסה, הפורום שלנו קיים במיוחד בשביל זה 🙂
ניתן להעלות אליו כל שאלה שעולה על דעתך (בנושאים מקצועיים, כן? אנחנו פחות טובים במתכונים לעוגות שוקולד…) ואחד מהמורים שלנו ייתן לך את התשובה הטובה ביותר במהרה. 

 

עד 40% הנהחה קורסי בגרות בקידום
עד 40% הנחה קורסי בגרות קידום svg מובייל

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

אני מאשר/ת שימוש בהמלצה שהזנתי לפרסום בערוצים השונים של קידום. פירוט הסכמה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

העלאת תמונה להמלצה

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

העלאת תמונה להמלצה