רוצה לשמוע עוד על פסיכומטרי?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

חזון וערכים

חזון

קבוצת קידום, הינה חלק מקבוצת ההשכלה הגדולה והמשמעותית ביותר בישראל מזה שלושים שנה. מאות אלפי בוגרים של קורסי בגרויות, פסיכומטרי ולימודי אנגלית יכולים להעיד על חווית לימודים מעצבת ויוצאת דופן שפתחה בפניהם דלת להתפתחות אישית ולעתיד טוב יותר. 

חזון הקבוצה הוא:

  • להוביל את מערכת ההשכלה הפרטית במדינה דרך מצוינות. 

  • לפתוח ולהוביל את תלמידינו ועובדינו לעתיד טוב יותר דרך חינוך והשכלה.

  • להוביל את החברה לשגשוג כלכלי ולצמיחה דרך עבודת צוות וחדשנות. 

ערכים

בונים את העתיד

"Education is the most powerful weapon which you can use to change the world” (Nelson Mandela)

קבוצת קידום שמה לה למטרה לעזור ללקוחות ולעובדים שלה לבנות את עתידם. 

הלקוחות יזכו להשכלה ברמה הגבוהה ביותר, שיפתחו בפניהם הזדמנויות, ויסייעו להם להשיג עתיד טוב יותר. 

עובדי החברה יזכו להזדמנות לפרוח ולהתפתח ולקדם את הקריירה המקצועית שלהם בתוך הקבוצה ובאמצעותה.  

מנהיגות והובלה

“Innovation distinguishes between a leader and a follower” (Steve Jobs)

קבוצת קידום מובילה את ההשכלה הפרטית בישראל מזה שלושים שנה ומאמינה בערכים של מנהיגות והובלה באמצעות חדשנות. קבוצת קידום  חרתה על דגלה להמשיך ולהוביל את ההשכלה במדינה. 

מצוינות

“We are what we repeatedly do. Excellence, then, is not an act, but a habit” (Aristotle)

מצוינות היא דרך חיים עבורנו. לתלמידינו אנו שואפים לתת מורים מצוינים, חומרי הדרכה והוראה מצוינים, שירות מצוין, וסיכוי מצוין להצליח בהמשך הדרך. לעובדינו אנו שואפים לתת ניהול מצוין, סביבת עבודה מצוינת, והזדמנות מצוינת לפרוח ולהתפתח מקצועית. 

פשטות

“Everything should be made as simple as possible, but not simpler" (Albert Einstein)

אנו דוגלים בפשטות. פשטות בכל רמה: פשטות בקורסים שלנו, פשטות בהסברים לתלמיד, פשטות במבנה הארגוני. האתגר שלנו הוא לשמור על מצוינות והובלה תוך שמירה על החוכמה שבפשטות.

עובדים יחד

"Coming together is a beginning. Keeping together is progress. Working together is success“ (Henry Ford)

קחו עיפרון עשוי עץ ונסו לשבור אותו. הוא יישבר בקלות. כעת אחזו עשרה עפרונות ונסו לשבור את כולם. ספק אם תצליחו. עבודת צוות ואחדות מחזקים אותנו ומאפשרים לנו לעשות דברים שהם מעל לכוחות של כל גורם בנפרד. אנו מעודדים אחדות ועבודה בסינרגיה בין חטיבות ומחלקות הארגון, ושומרים על אחדות ועבודת משותפת.

בית

“Home is not where you live, but where they understand you” (Christian Morgenstern)

בית אינו המקום שבו אתה גר, אלא המקום שבו מבינים אותך. עבור מאות אלפי התלמידים ואלפי העובדים שעבורם הסניפים שלנו היו בית לאורך השנים משפט זה מתאר נאמנה את שההשתייכות לקבוצת קידום העניקה להם. קידום תמשיך להעניק ללקוחותיה ולעובדיה מקום שבו מבינים אותם. בית.  

חוויה

“We see our customers as invited guests to a party, and we are the hosts. It's our job every day to make every important aspect of the customer experience a little bit better” (Jeff Bezos)

עבור מורים מסוימים ההוראה היא עול ועבור תלמידים רבים הלמידה היא סבל. אך הדבר אינו חייב להיות כך. בקידום אנו מאמינים כי הוראה יכולה להיות מספקת ומאתגרת, ולמידה יכולה להיות נעימה, חוויתית ומעצבת. אנו רואים כחלק מתפקידינו את המחויבות לספק ללקוחותינו כמו גם לעובדינו חוויה חיובית יוצאת דופן.   

צמיחה

"Without continual growth and progress, such words as improvement, achievement, and success have no meaning" (Benjamin Franklin)

 

קידום צמחה לכל אורך שנות פעילותה ותמשיך לצמוח גם בעתיד. אנו מאמינים כי כיום היעדר צמיחה אינו הישארות במקום כי אם הליכה לאחור, ולכן נמשיך לחפש דרכים לגדול ולצמוח הן בתוך תחומי הפעילות שלנו, הכנה לפסיכומטרי ולבגרויות והבאת תלמידנו לציוני פסיכומטרי הגבוהים ביותר, והן על ידי כניסה לתחומי פעילות חדשים.

 

X