רוצה לשמוע עוד על פסיכומטרי?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

אודות

קידום היא רשת ההכנה לבחינות הגדולה ביותר בישראל והיחידה שמתמחה בהתאמת קורסים לקהלים שונים.
קידום היא חלק מחברת ההשכלה הגדולה בישראל, קידום ידע והשכלה בע"מ (משרדי ההנהלה ממוקמים ברח' המשביר 1 פרימיום סנטר, חולון), הכוללת את מותגי פסיכומטרי, השלמת בגרויות והכנה למבחני אמי"ר.

קידום הוקמה בשנת 1981 ומאז ועד היום מובילה את שוק קורסי ההכנה למבחני הבגרות וללימודים הפרה-אקדמיים. הקורסים בקידום פותחו לאחר שנים של מחקר והבנה מעמיקה של אופי המבחן וצורכי התלמידים. קידום עוקבת אחר כל המגמות והשינויים הנערכים במבחן ומקפידה לעדכן באופן שוטף את צוות ההדרכה, חומרי הלימוד ושיטות ההוראה. קידום שמה לה למטרה להכין את תלמידיה לבחינה באופן האפקטיבי והמקצועי ביותר. 

צוות המורים המונסים שלנו שואפים לדבר אחד - להביא אותך לציון המקסימלי שלך, כדי שתוכלו להיות מי שרציתם להיות. מכך נובע הסיפוק שלהם ועל כך הם מתוגמלים. המורים המצויינים שלנו הם המנוע והמפתח להצלחה שלנו ושלכם והם ילוו אותכם לאורך כל הדרך על להצלחה בבגרויות. המורים של קידום הם מורים מנוסים בעלי וותק של שנים רבות בתחום ההוראה לבגרויות והכינו אלפי תלמידים להצלחה בבחינות הבגרות. אתם יכולים להיות בטוחים בדבר אחד: בקידום אתם בידיים טובות, הכי טובות. 

X