10% הנחה לנרשמים עכשיו לקורס פסיכומטרי!
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

מועדי בחינת הפסיכומטרי

מועדי פסיכומטרי ניתנים על ידי המרכז הארצי והם מתקיימים לאורך כל השנה. ישנם ארבעה מועדים שונים שנבדלים זה מזה באזורי המבחן ובשפות האפשריות.

כדי שתוכלו להבטיח את מקומכם במבחן במועד שבחרתם, יש ולוודא את מועד הבחינה, את מיקומה ואת שעת ההתחלה שלה. לאיזה מועד פסיכומטרי כדאי לגשת? ישנם מועדי פסיכומטרי מבוקשים יותר, מכיוון שהם המועד הקביל האחרון לפני סמסטר החורף של שנת הלימודים האקדמית – מועד הפסיכומטרי שמתקיים באפריל לאוניברסיטאות ומועד הפסיכומטרי שמתקיים ביולי למכללות.
קראו על כל האפשרויות לגבי הרשמה לפסיכומטרי 
 
 

פסיכומטרי מועדים 2019

 

מועד מיקום שפות בחינה סיום הרשמה תאריך בחינה
אפריל 2019 אילת, דרום, י-ם, מרכז, צפון עברית, ערבית, משולב/ אנגלית, רוסית, צרפתית 25.2.19

17-18.4.19

יולי 2019 דרום, י-ם, מרכז, צפון, אצבע הגליל עברית, ערבית, משולב/אנגלית, רוסית, צרפתית, ספרדית 14.5.19 4.7.19
ספטמבר 2019 אילת, דרום, י-ם, מרכז, צפון עברית, ערבית 8.7.19 2-3.9.19
דצמבר  2019 דרום, י-ם, מרכז, צפון עברית, ערבית 5.11.19 27, 29.12.19

 

דחיית מועדי פסיכומטרי

נרשמתם למבחן הפסיכומטרי והמועד שבחרתם לא מתאים לכם יותר? כל שעליכם לעשות הוא להתקשר למרכז הזימונים של המרכז הארצי לבחינות והערכה או לשלוח אליהם מכתב רשום עם הבקשה.
 
אם בקשת שינוי המועד התקבלה בטרם הסתיימה ההרשמה למועד פסיכומטרי המקורי, שינוי המועד של המבחן יתבצע ללא תשלום נוסף. אם בקשת שינוי מועד פסיכומטרי התקבלה לאחר שהסתיימה ההרשמה למועד המקורי, תצטרכו לשלם תוספת של כ-15% מעלות ההרשמה לפסיכומטרי.
 
לתשומת לבכם: לא ניתן להיבחן בשני מועדי פסיכומטרי רציפים - מותר לגשת למבחן פסיכומטרי רק אחת לארבעה חודשים. 
 
חשוב לתכנן היטב את מועד הפסיכומטרי הסופי שבו אתם רוצים להיבחן בפסיכומטרי, כדי להשאיר לעצמכם מספיק זמן ללמוד היטב, לחזור על כל הנושאים ולעשות את ההכנות הנדרשות. אם אתם מתכננים להירשם ללימודים לשנת הלימודים הקרובה, לא כדאי לדחות את ההרשמה למבחן לרגע האחרון. תכננו את מועדי הפסיכומטרי שלכם. 
 
 

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:
 
מילים לפסיכומטרי קורס פסיכומטרי פסיכומטרי - לחץ וחרדה
איזה מילים צריך ללמוד לפסיכומטרי? כמה זמן להשקיע באוצר המילים? מחפשים קורס פסיכומטרי שמתאים בדיוק לכם? נלחצים מהמבחן? אתם לא לבד. איך מתגברים על הלחץ והחרדה מהפסיכומטרי?

 

X