קורס אמיר"ם אונליין

להגיע קרוב יותר לפטור באנגלית

לא משנה איזה תואר תרצו ללמוד ואיפה, כנראה שתצטרכו רמת אנגלית מסוימת כדי להתקבל אליו. רמת האנגלית שלכם יכולה להיקבע ב-2 דרכים: הציון של חלק האנגלית בבחינה הפסיכומטרית או הציון שלכם במבחן אמיר"ם, ומבין השניים – מבחן אמיר"ם הוא לגמרי הדרך הקלה יותר לקבל רמת אנגלית טובה ולהתחיל ללמוד את תואר חלומותיכם 🙂

 

נבחנים רבים במבחן אמיר"ם הם כאלו שכבר התקבלו לתואר, אבל רוצים לשפר את ציון האנגלית כדי להתקרב לרמת הפטור מאנגלית שתאפשר להם לחסוך זמן וכסף רב במהלך התואר הראשון.


עכשיו הגענו לחלק שבו אנחנו מפתיעים אתכם. מוכנים? כדי להצליח בבחינת אמיר"ם לא באמת צריך לדעת אנגלית. זאת אומרת, אנגלית בטוח תעזור לכם, אבל מה שיעזור לכם אפילו יותר זו הכנה טובה שתעזור לכם להכיר את המבחן ואת מאפייניו. חשוב שתכירו איך נכון לגשת לסוגי השאלות השונים וכיצד להתנהל נכונה במסגרת של בחינה אדפטיבית שמתקיימת במחשב – ובדיוק בשביל זה יצרנו את קורס האמיר"ם שלנו, שיספק לכם את כל הכלים שאתם צריכים בשביל להשיג את המטרה שלכם. עם צוות המורים המקצועי ביותר בישראל, קורס שתפור למידותיכם וחומרי לימוד מעולים – השיפור שלכם באנגלית מחכה לכם ממש מעבר לפינה וכל מה שנשאר לכם לעשות זה להצטרף ולקבל ציון גבוה יותר, מהר יותר.

 

מה תמצאו בקורס?

התאמה מושלמת לרמה שלכם

דווקא במבחן אדפטיבי כמו אמיר"ם, חשוב שתעברו קורס שמותאם לרמה שלכם ולא תלמדו דברים שאתם כבר יודעים או כאלו שאתם לא מצליחים לקלוט כי הם קשים לכם מידי. כמו שבמבחן תעמדו מול שאלות ברמה שבה אתם נמצאים, כך גם בקורס המורה שלכם בקורס יתאים לכם תכנית מטלות שתתאים לכם בול, ובמהלך הקורס תיבחנו במבחנים שגם הם מותאמים לרמה שבה אתם נמצאים. כל אלו על מנת לדחוף אתכם קדימה ולעזור לכם להשתפר יותר.

תחקור בחינה – המנוע שלכם לשיפור

הדרך היעילה ביותר להשתפר היא לדעת לתחקר את הטעויות שלכם ולהימנע מהן בעתיד. מסיבה זו אנחנו מקדישים חלק ניכר מהקורס כדי ללמד אתכם איך לתחקר את הטעויות שלכם ולהפיק מהן לקחים שיעזרו לכם לקבל ציון גבוה יותר.

התמודדות עם חוויית בחינה

סביר שלא יצא לכם להתנסות בהרבה בחינות אדפטיביות שנעשות במחשב, לכן כדי להכין אתכם בצורה הטובה ביותר לבחינה יצרנו עבורכם בחינות שנראות בדיוק כמו הבחינה האמיתית. בצורה כזו תוכלו להתרגל להיבחן בתנאים שבהם תהיה הבחינה האמיתית שלכם – מול מחשב, וללא טיוטות בכלל.

עזרה וליווי אישי

צוות המורים שלנו הוא מהמנוסים והמקצועיים ביותר בתחום, והם נמצאים שם כדי לעזור לכם בכל מה שתצטרכו. ההצלחה שלכם היא המטרה שלהם ולכן הם יעשו כל מה שנדרש כדי להוציא מכם את המקסימום.

כלי לימוד דיגיטליים

במהלך הקורס תקבלו גישה בלתי מוגבלת לאתר הלימוד, שמכיל תרגולים רבים לקראת הבחינה, ולאפליקציית לימוד המילים השווה שלנו שתעזור לכם לשנן את כל המילים שאתם צריכים להכיר לקראת הבחינה.

ההמלצות שלנו

הכול על אמיר"ם

גזרתם את החוגר? סיימתם שירות לאומי? לא בטוחים מה עושים מכאן…

קראו עוד

שוקלים לגשת למבחן אמי"ר? כדי לחסוך זמן וכסף כדאי לדעת כמה…

קראו עוד

הלימודים לבחינת האמיר"ם בקידום נועדו לעזור למועמדים לאוניברסיטאות לעבור את מבחני המיון…

קראו עוד

כשאתם לומדים למבחן אמי"ר בקידום, אתם בעצם לומדים בבית הספר הגדול…

קראו עוד

צריכים לגשת למבחן אמי"ר? רוצים להוציא פטור באנגלית? קראו את המידע שצריך…

קראו עוד

כאמור מבחן האמי"ר נועד על מנת לקבוע לאיזו רמת אנגלית אתם…

קראו עוד

יותר אפשרויות

שאלות תשובות

בציון בבחינת אמיר"ם תקף ל- 7 שנים.

 

לכל שאלה בבחינת אמיר"ם יש הגבלת זמן, כך שמשך הבחינה בפועל עבור כל נבחן הוא אינדיבידואלי – סביב שעה.

 

ניתן לגשת לבחינת אמיר"ם כמה פעמים שתרצה – ללא הגבלה, אך יש להמתין 35 ימים בין מבחן למבחן.

 

לבחינת אמיר"ם יש להירשם דרך האתר של המרכז הארצי לבחינות והערכה. במערכת הרישום ניתן לבחור את המיקום והתאריך הנוח עבורך. ישנם מוסדות לימוד ספציפיים שניתן להרשם ולבצע את הבחינה דרכם.

 

 

המורים שלנו

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר