נרשמים עכשיו ומקבלים מחיר מיוחד!
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

הרשמה למבחן אמי"ר

מעוניינים לשפר את ציון האנגלית שלכם באמצעות מבחן אמי"ר אבל לא בטוחים איך לעשות את זה? זה המקום בו תמצאו את כל התשובות. 

כאן באתר, תוכלו למצוא את כל המידע הקשור למבחן אמי"ר. כיצד בנוי המבחן, איך מחשבים את הציונים, איך נרשמים למבחן אמי"ר, איפה ניתן לראות מהי הבחינה הקרובה, איפה ניתן להיבחן. עוד תוכלו למצוא כאן עזרי למידה למבחן אמי"ר כמו מילים לשינון ומבחנים לדוגמא לתרגול.

ניתן להירשם למבחן אמי"ר בשתי דרכים:

  1. הרשמה למבחן אמי"ר

    הרשמה מקוונת ישירות דרך אתר המרכז הארצי לבחינות ולהערכה. בהרשמה דרך האתר יש לשלם באמצעות כרטיס אשראי. מחיר המבחן, נכון להיום, בהרשמה מקוונת הוא 280 ש"ח. בטופס ההרשמה שבאתר תתבקשו למסור את מספר תעודת הזהות שלכם, הכתובת שלכם למשלוח הציון, וכמו כן לבחור את המועד ואת האיזור בו אתם מעדיפים להיבחן. שימו לב! יש לבחור את המועד הנכון, שינוי מועד הבחינה לאחר סיום תהליך הרישום יעלה לכם 50 ש"ח נוספים.
     
  2. הרשמה באמצעות ערכת הרשמה דורשת מכם לרכוש את הערכה בכל אחת מחנויות הספרים האוניברסיטאיות, בסטימצקי ודרך המרכז הארצי לבחינות והערכה. יש לשלם את דמי הרישום באחד מסניפי הבנקים ולשלוח את טופס ההרשמה בדואר רשום.


חשוב! אם חשוב לכם להיבחן בתאריך מסוים, דאגו להירשם אליו כמה שיותר זמן מראש וזאת כיוון שההרשמה לכל מועד נסגרת מספר שבועות לפני התאריך עצמו. אם טופס ההרשמה שלכם יגיע (בדואר או דרך האתר) למרכז הארצי לאחר סגירת ההרשמה למועד מבחן אמי"ר הקרוב, הוא יועבר אוטומטית למועד הבא.

בנוסף, הרשמה מוקדמת למבחן אמי"ר, גם תבטיח לכם להיבחן באיזור הקרוב למקום המגורים שלכם ולא להיות משובצים לבחינה במוסד אקדמי רחוק.

מכתב זימון למבחן אמי"ר

לגבי כל מועד בחינה, המרכז הארצי לבחינות והערכה מפרסם תאריך אחרון לרישום, כשלרוב, תקופת ההרשמה הרשמית נסגרת מספר שבועות לפני המבחן. חשוב לזכור להירשם בזמן ולא לחכות להרשמה המאוחרת.

הרשמה מאוחרת אפשרית עד 8 ימי עבודה לפני הבחינה, ועלותה 150% מדמי ההרשמה הרגילים. בהרשמה מאוחרת לא ניתן לבקש היכן להירשם. מקום הבחינה נקבע לפי האפשרויות שנותרו (אם בכלל יהיו כאלה). בנוסף, לא ניתן להיבחן בהרשמה מאוחרת לבחינה בתנאים מותאמים.

כדי להירשם למבחן אמי"ר בהרשמה מאוחרת, עליכם להתקשר למרכז הארצי לבחינות והערכה בטלפון: 02-6759555, עד שמונה ימי עבודה לפני תאריך המבחן, ולברר אם ניתן להירשם. אם כן, תתבקשו להגיע למטה של המרכז הארצי בירושלים כדי לשלם עבור הבחינה. ייתכן שתוכלו לשלם גם בדואר מהיר.

הרשמה למבחן אמי"ר ביום המבחן

חושבים לגשת למבחן אמי"ר ברגע האחרון? יכול להיות שתוכלו להירשם למבחן ממש ברגע האחרון, כלומר ביום בחינה עצמה. כדי להירשם לבחינה ביום המבחן עצמו, עליכם להתקשר למרכז הארצי לבחינות ולהערכה, במהלך ששת ימי העבודה הקודמים למבחן, ולברר האם נותרו מקומות וניתן להירשם בהרשמה מאוחרת. באם התשובה חיובית, תקבלו הוראות טלפוניות בדבר התאריך ומיקום הבחינה שלכם.

חשוב, בהרשמה כזו אין לכם שום אפשרות לבחור את מקום הבחינה - היא מתקיימת במקום אחד בלבד בארץ, וגם אין אפשרות לשריין לכם מקום מראש - כל הקודם זוכה. בנוסף, לא בכל מועד מתקיים מבחן שניתן להירשם אליו באותו היום. אם מתקיים מבחן כזה, מספר המקומות אליו מוגבל וכל הקודם זוכה. ולא פחות חשוב, בנוסף, דמי ההרשמה ביום המבחן גבוהים במיוחד: 250% מדמי ההרשמה הרגילים (פי שניים וחצי).

גביית הכסף מתבצעת ביום הבחינה, במזומן בלבד (לא ניתן לשלם בצ'קים או בכרטיסי אשראי).

ביום המבחן, הגיעו שעתיים מראש, כדי לשריין לעצמכם מקום וכן כדי לשלם את דמי הבחינה.

ביטול הרשמה למבחן אמי"ר

אם קרה, ומסיבות כלשהם אתם מעוניינים לבטל את ההרשמה שלכם למבחן, עליכם להגיש פנייה בכתב, בדואר רשום, למרכז הארצי לבחינות ולהערכה.

ביטול ההרשמה למבחן כרוך בתשלום נקבעת לפי התנאים הבאים:

  • אם מכתב הביטול שלכם הגיע למרכז הארצי לבחינות והערכה לפני סגירת מועד ההרשמה, תאלצו לשלם דמי טיפול בגובה 30% מדמי הבחינה ששילמתם.
  • אם מכתב הביטול שלכם הגיע למרכז הארצי לבחינות והערכה לאחר סיום ההרשמה למועד או אחרי הבחינה, תאלצו לשלם דמי טיפול של כ-45% מדמי הבחינה.

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

 

נרשמים עכשיו ומקבלים מחיר מיוחד!
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
סגור
X