רוצה לשמוע עוד על השלמת בגרויות?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

בגרות למבוגרים

מבוגרים רבים נתקלים במצב שבו לאחר הצבא והטיול הגדול, הם מעוניינים להתחיל לצעוד לכיוון פיתוח קריירה. אולם, על מנת להתקבל למשרה טובה ולהתפתח בתחום מסויים קיימת הדרישה בשוק העבודה לתעודת תואר ראשון לכל הפחות. בכדי להתקבל לאוני' או למכללות ללימודי תואר ראשון עליכם להיות בעלי תעודת בגרות. קידום בגרויות מציעה בגרות למבוגרים, בגרות למבוגרים מותאמת באופן ייחודי מבחינת זמנים ושעות לאורח חייכם.

מדוע יש צורך בתעודת בגרות?

מבוגרים רבים פונים לקידום בגרויות משתי סיבות עיקריות:

  • השלמת תעודת בגרות - במידה ואין בידכם תעודת בגרות, אך אתם זקוקים לה על מנת להתקבל ללימודים אקדמיים באוניברסיטאות והמכללות השונות.
  • שיפור ציוני תעודת הבגרות - לעיתים קרובות יש צורך בשיפור ציוני תעודת הבגרות על מנת להצליח להתקבל למסלול לימודים מסויים בעל דרישות קבלה גבוהות.

לחצו לחזרה לעמוד הבית של קידום בגרות>>

אל תוותרו על החלום! אם ברצונכם להפוך למתכנתים, אנשי תעשייה, אנשי חינוך או עבודה סוציאלית, ואינכם עומדים בתנאי הקבלה, הרי שתוכלו להפוך את הגלגל ולהתקבל למסלול הלימודים הרצוי לכם. אחד העקרונות החשובים של קידום בגרויות הוא לא רק הקניית החומר הלימודים והבטחה להצלחה במבחן, כי אם גם יחס אישי וליווי צמוד של המורים והמנחים, חומרי העשרה שיסייעו לכם ללמוד באופן מקיף ומלא את החומר הלימודי הדרוש. אך החשוב ביותר- הקניית הרגלי למידה נכונים כדי שתצליחו לא רק בבחינות הבגרות, אלא בלימודים בכלל.

אנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שעל מנת לסייע לכם לסיים בגרות למבוגרים, עלינו לפנות לשורש הבעיה בגינה לא הצלחתם לסיים את מסלול הבגרות במהלך הלימודים התיכוניים. ישנן סיבות שונות בגינן הלימודים התיכוניים אינם מסתיימים בתעודת בגרות מלאה ויש צורך בבגרות למבוגרים: לחץ של חיי המתבגרים, דרישות גבוהות של מערכת החינוך או של ההורים, מורים שלא העבירו את החומר הלימודי באופן הנכון, רכישת כלי למידה לא נכונים ועוד.

אנו מציעים לכם קורסי השלמת בגרויות או שיפור בגרויות שיסייעו לכם בצורה יעילה, מוצלחת וכזו שתספק לכם את הרגלי הלמידה הדרושים גם להצלחה בתואר הראשון. אצלנו תקבלו את כל הכלים על מנת להשיג את היעד שהצבתם לעצמכם ולהשלים את תעודת הבגרות באופן הרצוי ולהתקבל ללימודי התואר הראשון המבוקשים לכם. 

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותכם:

 

לחצו לחזרה לעמוד הבית של קידום בגרות>>

 
X