רוצה לשמוע עוד על פסיכומטרי?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

קורס פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי של קידום הוא הקורס המתקדם ביותר בישראל והיחיד שמבטיח לכם את ההכנה הטובה והנכונה ביותר למבחן הפסיכומטרי, על מנת שתוכלו למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם. השילוב של מדריכים מצוינים ומנוסים, כלי לימוד מתקדמים המבוססים על מחקר מקיף ומתודולוגיית לימוד חדשנית הופכים את קורס הפסיכומטרי של קידום לקורס המוביל בישראל.

קידום גאה להציג את קורס הפסיכומטרי היחיד שמכין אותך להצלחה!  - קורס שמבין כי לימוד אדפטיבי ומותאם אישית, זמינות המדריכים בכל שלבי התרגול, ושימוש בכלי הלימוד החכמים בעולם, הם אלה שיאפשרו לך למצות את הפוטנציאל שלך בדרך לציון הפסיכומטרי.

מהם הדברים שהופכים את קורס הפסיכומטרי של קידום ליחיד שמכין אתכם להצלחה?

קידום אישי מתודולוגיית לימוד חדשנית 

קורס הפסיכומטרי של קידום הוא היחידי בארץ עם מתודולוגיית לימוד אדפטיבית בכיתה ובבית, המתאימה את תכני הקורס ליכולות של כל תלמיד ותלמיד. המערכת האדפטיבית המתקדמת של קידום מאפשרת למדריך להכיר את התלמיד, לעקוב אחרי התקדמות שלו ולבנות לו תוכנית לימוד ותרגול המותאמת במיוחד לביצועים היומיומיים שלו. ההתאמה האישית נעשית גם בבית, בעזרת שיעורי בית ותרגולים מותאמים אישית, וגם בכיתה, בעזרת קבוצות למידה קטנות ותרגולים כיתתיים שנבנים על פי צורכי התלמידים. בדרך לימוד זו, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מוציאים את המקסימום מלימודי הפסיכומטרי שלכם ומקבלים את ההכנה הטובה ביותר למועד הפסיכומטרי שבו תבחרו.

להתחבר לפסיכומטרי כלי הלימוד המתקדמים ביותר - בכל מקום ובכל זמן

מחקרים מוכיחים שלמידה אינטראקטיבית וויזואלית היא אפקטיביות יותר ומסייעת לתלמידים להבין, להפנים ולהצליח יותר. לכן, פיתחנו בקידום כלי לימוד  מתקדמים וייחודיים, שישפרו את חוויית הלמידה שלכם – בבית ובכיתה. בכל הכיתות של קידום יש לוח חכם, המאפשר תהליך למידה אפקטיבי, בו המדריך יכול ללמד בצורה גמישה ודינמית, ואתם התלמידים לא חייבים לכתוב, אלא רק להקשיב ולהבין, ובסוף השיעור, כל החומר – אפילו ההערות בכתב ידו של המדריך – נשלח אליכם דיגיטלית. בבית, תוכלו להתנסות בלמידה חווייתית במערכת תרגול אונליין המתקדמת בארץ, המכילה עשרות לומדות אינטראקטיביות, משחקים וסרטוני וידאו. בנוסף, תוכלו להתייעץ עם תלמידים אחרים ולהיעזר במדריכי קידום שזמינים לכם בכל שאלה בזמן אמת – אונליין. לאחרונה הוספנו גם את "קמפוס התרגולים" בתקופת המרתון - מכלול שיעורי חזרה סינכרוניים המתקיימים דרך האתר וכוללים גם שאלות חמות מהבחינה האחרונה ונושאי פיילוט.

מועדון 700 מחקר ופיתוח ללא הפסקה

מחלקת המחקר והפיתוח של קידום היא הוותיקה והגדולה בארץ. מחלקת המחקר והפיתוח עוקבת אחרי כל השינויים והמגמות בבחינה הפסיכומטרי ועובדת כל הזמן על עדכון חומרי הלימוד של קורס הפסיכומטרי על מנת שישקפו בכל רגע נתון את הבחינה. חומרי הלימוד העדכניים והתובנות של מחלקת המחקר והפיתוח מגיעים בטווח זמן מיידי אל התלמידים, בעזרת מערכת שידור מתקדמת המאפשרת להעלות את מומחי המו"פ לשידור לייב בכיתה. 

מדריכי פסיכומטרי מדריכי הפסיכומטרי הטובים ביותר לקורס הפסיכומטרי הטוב ביותר

אחד מהיסודות הבלתי מעורערים של קורס הפסיכומטרי של קידום הוא שדרת המדריכים שמעבירים את הקורסים. אנו מחזיקים בדעה לפיה תפיסת לימודים מתקדמת מחייבת את אנשי המקצוע הטובים ביותר על  מנת שתצא אל האור באופן האיכותי ביותר.

בעלי כישורי הוראה מצוינים: כאלה שמעבירים את חומר הלימוד של קורס הפסיכומטרי באופן הכי ברור שניתן ותוך חוויית לימודים מהנה ומעוררת;

בעלי וותק וניסיון: כל מדריכי קידום הם מדריכם מנוסים מאוד. ממוצע וותק המדריכים עומד על כשש שנות הוראה;

הוראת הפסיכומטרי היא מרכז חייהם המקצועיים: מדריכנו הם מדריכים שרואים בהוראת קורס הפסיכומטרי כקריירה עד גיל פנסיה או כקריירה תוך כדי מסלול לימודים ארוך במיוחד (רפואה או פסיכולוגיה לרוב);

המעודכנים ביותר: קורס הפסיכומטרי המתקדם ביותר מחייב מדריך המעודכן כל הזמן ובעל מיומנוית מתקדמות בהוראה. מדריכנו עוברים הכשרות מקצועיות שוטפות העוסקות בכלל הנושאים הרלוונטיים להצלחת התלמידים;

בעלי הניסיון הרב ביותר בהוראה אדפטיבית: קורס הפסיכומטרי של קידום תמיד היה הקורס שהוביל את הלמידה האישית המותאמת; כנגזרת מכך מדריכי קידום הם בעלי המטען והניסיון הרב ביותר בכל הקשור בבניית תהליכי לימוד פרטניים.

להמלצות נוספות מתלמידי קידום - לחצו כאן

קורס הפסיכומטרי של קידום הוא הקורס הוותיק בישראל להכנה לפסיכומטרי. קורס הפסיכומטרי הראשון של קידום פותח ב-1981 לאחר שנים של מחקר והבנה מעמיקה של אופי המבחן הפסיכומטרי וצורכי התלמידים הניגשים אליו. מאז ועד היום קידום ממשיכה להוביל את תחום ההכנה הפסיכומטרי ולהתאים אותו לצרכים המשתנים: לעדכן את חומרי הלימוד, לפתח שיטות ההוראה חדשות ולאפשר לכל תלמיד לקבל את הציון שחלם עליו. לקבלת מידע על הקורס הקרוב, מלאו פרטים בטופס - ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם עם קורס הפסיכומטרי שאותו אתם צריכים.

X