10% הנחה לנרשמים עכשיו לקורס פסיכומטרי!
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

הרשמה לפסיכומטרי

הרשמה לפסיכומטרי כדאי לבצע מוקדם ככל האפשר. הרשמה מוקדמת משפרת את הסיכוי לגשת למבחן פסיכומטרי בדיוק במקום שבו ביקשתם להיבחן. ההרשמה לפסיכומטרי מתבצעת מול המרכז הארצי לבחינות והערכה, שאחראי על כתיבת המבחן, עריכתו ובדיקתו.

הרשמה לפסיכומטרי יכולה להתבצע בשתי דרכים:

1. רכישת ערכת הרשמה לפסיכומטרי

בחנות סטימצקי או באחת מחנויות הספרים האוניברסיטאיות. בערכת ההרשמה לפסיכומטרי ניתן למצוא טופס הרשמה לפסיכומטרי ולצדו מבחן פסיכומטרי  להתנסות עצמית. ההרשמה לפסיכומטרי פשוטה מאוד: עליכם למלא פרטים אישיים והיכן אתם מעדיפים להיבחן. כמו כן יש למלא בטופס לאן ברצונכם לשלוח את הציון הפסיכומטרי בנוסף לאוניברסיטאות שמקבלות את הציונים באופן אוטומטי.

יש ללכת עם טופס ההרשמה לסניף בנק הדואר הקרוב ולשלם את עלותו של המבחן הפסיכומטרי (כ-530 ש"ח). את הטופס ואישור התשלום יש לשלוח בדואר רשום למרכז הארצי לבחינות והערכה. אחרי כשבוע תקבלו מכתב המאשר כי ההרשמה למבחן פסיכומטרי בוצעה כראוי. בדואר תתקבל גם הודעה על מועד הפסיכומטרי ומיקומו המדויק.

2. הרשמה לפסיכומטרי באינטרנט

ניתן להירשם בקלות ובמהירות באמצעות האתר של  המרכז הארצי לבחינות והערכהברישום לבחינה בצורה זאת מחייב שימוש בכרטיס אשראי.

חשוב לשים לב לתאריך האחרון להרשמה לפסיכומטרי, ולא לאחר! איחור ברישום משמעותו הרשמה מאוחרת, שנלווה לה תשלום נוסף מעבר לעלותו המקורית של הפסיכומטרי (ומדובר בעלות משמעותית). נוסף על כך, רישום מאוחר למבחן הפסיכומטרי עשוי לעלות במחסור במקומות בחינה במיקום המועדף, כך שיהיה עליכם לנסוע לאוניברסיטה מרוחקת יותר -  מטרד מיותר לכל הדעות

כאן בקידום תוכלו למצוא רשימה מעודכנת של   מועדי פסיכומטרי 2018 והמקומות שבהם מתקיימות הבחינות. בהצלחה!

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

המרכז הארצי לבחינות והערכה >>

מבחן פסיכומטרי לדוגמא >>

טיפים לפסיכומטרי >>

ערכת הרשמה לפסיכומטרי>>

 

X