רוצה לשמוע עוד על פסיכומטרי?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

לימודי עיצוב גרפי

עיצוב גרפי הוא מקצוע בעל ביקוש רב בעולמנו אשר חלק גדול ממנו מתנהל באופן וירטואלי. כל דבר כתוב עובר תחת ידו של המעצב הגרפי - החל מצורת וגודל הפונט וכלה בצבע הרקע, בכמות התמונות והמלל ואלמנטים רבים נוספים הן במדיה והן בספרים ועיתונים. ישנם קורסים שונים לעיצוב גרפי. איך בוחרים את המתאים ביותר?

בדקו האם התחום מתאים לכם

אולי הטיפ נשמע מובן מאליו אך לעיתים אנו נוטים לבחור כיוון כי הוא נשמע מבטיח וכי הוא מבוקש. אכן עיצוב גרפי הוא תחום כזה, אך על מנת להצליח בו נדרשות מספר תכונות, ביניהן: דייקנות, מוכנות לעבודה קשה ושחורה לעיתים, יצירתיות, יכולת לשבת זמן רב מול מחשב. פירוק העיסוק לגורמים הכרחית כדי לא לגשת לקורס לחינם.

חישבו מהי מטרתכם

עיצוב גרפי הוא תחום נרחב מאוד הכולל לימוד של תוכנות רבות ונושאים תיאורטיים שונים. נסו לבדוק מהו התחום בתוך העיצוב הגרפי בו הייתם רוצים להתמקד, האם הייתם רוצים לעבוד לאחר מכן במשרד פרסום ולהגיע לתפקיד של ארט דיירקטור או האם אתם מסתפקים בביצוע עבודות גרפיות פשוטות יותר. בחרו קורס עיצוב גרפי בו ישנה התמקדות המתאימה למטרתכם המרכזית.

קחו בחשבון את יכולתכם להשקיע

כאמור, ישנו קורס עיצוב גרפי מקיף מאוד שהתכנית בו רב שנתית וישנם קורסים קצרים המתמקדים בתוכנה מסויימת או קורסים בהם בררו את הנושאים והמיומנויות העיקריים והבסיסיים שמהם יכול מעצב גרפי להתחיל את דרכו, מתוך כוונה שירכוש ידע וכלים בהדרגה. בחרו את הקורס על פי יכולתכם להשקיע זמן הן בשעות הלימוד עצמן והן במטלות הרבות שתצטרכו לבצע במסגרת הקורס. אל תקחו על עצמכם משהו שלא תוכלו לעמוד בו.

בחרו מוסד מוכר

מוסדות רבים מציעים את הקורס. בחרו מוסד מוכר, עדיף כזה המתמקד בתחום העיצוב. בדקו האם ישנם בין המורים שמות אנשים המוכרים מהתחום.

בניית תיק עבודות

בחרו קורס עיצוב גרפי אשר במהלכו תוכלו לבנות תיק עבודות מכובד אותו תוכלו להציג למקומות עבודה אליהם תרצו להתקבל או לחילופין על מנת להשיג לקוחות אם בחרתם לעבוד כעצמאים. גודל תיק העבודות וסוג העבודות שבו הם בהתאם להיקף ותחומי התמקדות הקורס.

X