רוצה לשמוע עוד על פסיכומטרי?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

ייעוץ לימודים - תואר ראשון

רובנו עוברים סוג של מסלול חיים דומה עד לגיל מסוים, הולכים לבית הספר, מסיימים את התיכון והצבא, יוצאים לטייל קצת ברחבי הגלובוס ומגיעים לרגע שבו איננו מוגבלים כבר במסגרות, אלא צריכים לבחור את הדרך שבה אנחנו רוצים ללכת.

אז מה קורה עכשיו? האם לפתוח עסק? האם ללמוד? ואם כן אז מה ללמוד, ואיפה, ומתי? כל כך הרבה שאלות סובבות אותנו כשאנחנו מחליטים על עתידנו המקצועי מעתה והלאה. בדיוק בשביל זה אנחנו פה בקידום- בשביל שתוכלו לבחור מבין כל האופציות, ותוכלו אתם להחליט איזה אפשרות מתאימה לכם.

אז איך מחליטים מה ללמוד?

מה גורם לכם לאושר? מה מעניין אותכם? האם אתם טיפוסים פרקטיים או שאתם מעדיפים להרהר בעניינים ברומו של עולם? מעדיפים לעבוד עם אנשים או להיות מול המחשב? חזקים במספרים או שלוח הכפל זר לכם? חשוב להקדיש זמן והרבה מחשבה לשאלה מה ללמוד, ולא להתייחס לכל הגורמים מסביב. זה לא משנה לכם אם המקצוע מבוקש במיוחד, או שההורים שלכם רוצים שתלמדו אותו- אם אותכם זה פשוט לא מעניין.

איך מחליטים איפה ללמוד?

בשביל להחליט איפה ללמוד אתם קודם כל צריכים לקבל ציון פסיכומטרי שיתן לכם את אפשרות לבחור בכל מקום שבו תרצו ללמוד. חלק מהשיקולים המרכזיים בבחירת מקום לימודים יכולים להיות הקרבה הפיזית לבית ההורים או לעיר המגורים הנוכחית שלכם, כמה איכותי ונחשב המוסד האקדמי, ואיך נחשבים חיי החברה בקמפוס. 

אם אתם עדיין לא בטוחים...

אחרי שיש לכם את כל המידע המתאים, אתם יכולים לקבל החלטה רציונאלית מה ואיפה ללמוד. אם אתם עדיין לא בטוחים לחלוטין, ורוצים לקבל ייעוץ והכוונה, שווה לנסות ולפנות לשירות של הכוונה מקצועית שמורכב מיועצים שיקשיבו לכם ויעבירו אותכם סדרה של מבחנים ושאלות בשביל לעזור לכם להחליט לאן פניכם מועדות. אחרי הכל בחירת מקום לימודים והחלטה על תואר ראשון היא צעד מהותי ולכן יש להשקיע בו מחשבה. 

 

נושאים נוספים שיעניינו אותך בקידום:
 
X