רוצה לשמוע עוד על פסיכומטרי?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

פורטל תלמידים מתקדם - תרגול אונליין

פורטל התלמידים המתקדם של קידום הוא פורטל הפסיכומטרי המתקדם בארץ המציע תרגול פסיכומטרי ET עשיר ומקיף. כדי שתוכלו לדעת בדיוק איפה אתם עומדים לפני המבחן הפסיכומטרי, וכדי שהמורה יוכל לכוון אתכם במה להשקיע מזמנכם ובמה להתמקד בכל הקשור אל תרגול פסיכומטרי, פיתחנו עבורכם סביבת תרגול ומעקב אישיים באינטרנט – פורטל תלמידים מתקדם.

לאורחים מוצע תרגול לחלקים נבחרים מתכני הפורטל - התנסות במבחן סימולציה, תרגול אוצר מילים לפסיכומטרי ומבחר של שאלות ותרגילים. לתרגול ורישום כאורחים בפורטל לחצו כאן.

לאורך קורס פסיכומטרי של קידום תוכלו לתרגל ולראות את ההתקדמות שלכם בחומר הפסיכומטרי בדף הבית הייחודי לכם. דף הבית מכיל את תוצאות הבחנים שעשיתם בכיתה, ביצועיכם בשיעורי הבית ובתרגול באינטרנט, ואת הנושאים שעוד נותרו לכם ללמוד למבחן הפסיכומטרי. תרגול פסיכומטרי ET באינטרנט מותאם אישית על פי הנושאים השונים ולפי לחצי זמן שונים בהתאם להכוונת המורה בקורס קידום, ולכן יענו על צרכיכם במלואם.

המשוב שתקבלו מפורטל התלמידים המתקדם אינו תשובות אוטומטיות הניתנות על ידי המחשב, אלא התייחסות מהמורים שלכם, המכירים אתכם ואת יכולותיכם ומכוון אתכם במה להתמקד על סמך ביצועיכם במהלך הקורס הפסיכומטרי וקצב ההתקדמות שלכם.

כניסה לפורטל לתלמידי מועד אוקטובר

עדיין לא התחלתם את הקורס? רוצים לדעת איך להתכונן לפני שהקורס מתחיל? צפו בסרטון הבא:

הודעות כלליות:

* קראו על הרפורמה בפסיכומטרי.

הצטרפו לדף הפייסבוק של קידום. אנו מעלים לשם חידות, טיפים, מבצעים וכו'

    - קידום בפייסבוק.

רוצים ללמוד עם החברים שלכם ולקבל על זה פרסים? שאלו בסניפים על מבצע "חבר מביא חבר".

מכל המחקרים שביצענו עולה כי תלמידי קידום חושבים כי התרגול והמעקב באינטרנט הם אחד הכלים החשובים שעזרו להם להתכונן לפסיכומטרי ולשפר את ציוני הפסיכומטרי. לכן חשוב להיכנס ולהתעדכן באופן קבוע בחומר שנמצא בפורטל התלמידים המתקדם.
X