רוצה לשמוע עוד על פסיכומטרי?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

אפליקציה לפסיכומטרי

בין אתם מתכוננים לבחינה הראשונה בחייכם או משפרים את הציון, בטח כבר הבנתם את החשיבות של למידת אוצר המילים באנגלית ובעברית. תרגול נכון הכולל השקעה, התמדה וחזרה רצופה של שינון המילים למשך מספר חודשים ישפר משמעותית את אוצר המילים שלכם ויעלה את סיכויי ההצלחה שלכם במבחן. אם בעבר תלמידי הפסיכומטרי שיננו מילים ומשמעותן באמצעות עשרות כרטיסיות מפרכות או מילוני פסיכומטרי כבדים,  כיום הטכנולוגיה מאפשרת לנו לשדרג את שיטת הלימוד ולהפוך אותה לקלה ויעילה יותר עבור תלמידינו.

בגלל זה יצרנו את אפליקציית קידום החדשה, המאפשרת לכם לתרגל את אוצר המילים בכל רגע ומכל מקום. אפליקציה פסיכומטרי

אפליקציית קידום פותחה בשביל כלל הנבחנים לפסיכומטרי, על מנת לעזור לתהליך הלמידה שלהם להיות נוח יותר. האפליקציה כוללת בין היתר את הפיצ'רים הבאים-

  • מיון מילים: כדי שלא תצטרכו לבזבז זמן על תרגול מילים שאתם כבר מכירים, עומדת לרשותכם אפשרות "מיון מילים". באפשרות זו, תוכלו לסנן החוצה את המילים שאתם כבר מכירים ולא צריכים לשנן, ובכך תרכזו את מאמציכם רק במילים שאינכם יודעים עדיין.
  •  
  • שינון: על המסך יופיעו כרטיסיות עם המילים ופירושן שמתחלפות כל הזמן כדי לייצר שינון והטמעה לזכרון. מילים שתתקשו לזכור יופיעו תחת סימון "שינון". בלשונית השינון, תוכלו לבדוק האם אתם זוכרים את המילים בעזרת כפתור "בדיקת ידע". בשלב זה מופיעה שוב המילה שסומנה ועליכם לנסות ולהיזכר בפירוש שלה או להפוך את הכרטיסיה בכדי לקרוא את הפירוש. 
  •  
  • משחק אוצר מילים: לאחר שצברתם ושיננתם לפחות מאה עשרים מילים תוכלו לשחק במשחק המילים שלנו, בו נציג לכם את המילה ומתחתיה 4 תשובות אפשריות לפירוש שלה. המשחק יאפשר לכם לחזור על המילים שלמדתם ולוודא שלא תשכחו אותן עד לזמן הבחינה. ככל שיש יותר מילים מוכרות, כך אפשר להגיע לדרגות הגבוהות ביותר במשחק. לאחר המשחק תראו תרשים בו יפורטו המילים שידעתם ואת המילים שעליכם להמשיך ולשנן.

אז למה אתם מחכים?

לחצו להורדת האפליקציה, לאנדרואיד או לאייפון, ותתחילו לתרגל ולשנן מילים באוטובוס, בתור לרופא או בכל זמן פנוי אחר. לא משנה באיזו מסגרת או קורס פסיכומטרי אתם לומדים, בכדי להיכנס לאפליקציית קידום לא צריך להירשם וגם לא צריך לשלם. רק צריך לתרגל.

 

 

לחצו כאן להסבר על השימוש באפליקציה

X