רוצה לשמוע עוד על פסיכומטרי?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

מדעי הרוח

לימודים לתואר ראשון במדעי הרוח הם מעין מסע בין הנושאים הרבים של עולם הרוח, ולימודים לתואר ראשון במדעי הרוח מעשירים את עולמו של הסטודנט בתרבויות וידע שהיה עלום ומרוחק. הלימודים לקראת תואר ראשון במדעי הרוח מכסים קשת רחבה של תחומים ומקצועות הלימוד.

על מקצועות תואר ראשון במדעי הרוח אפשר למנות את לימודי הספרות, תרבויות עתיקות ומודרניות, שפות ותרבויות זרות, היסטוריה, יהדות, לימודי נשים, דתות, בלשנות ועוד. לימודי מדעי הרוח לא מקנים לבוגרים מקצוע בסיום התואר הראשון, אלא מעשירים את עולמם בתרבות שתוכל לשמש אותם בכל מקצוע שבהם יעסקו בעתיד.

לימודים לתואר ראשון במדעי הרוח אורכים שלוש שנים, ובסיומם מקבלים הבוגרים תואר BA. רוב הסטודנטים בוחרים לשלב במהלך התואר לימודים מכמה מחלקות ו/או תחומים, שכן יש השקה גבוהה בין תחומי העניין השונים. לרוב גם נהוג לשל לימודים במדעי הרוח עם לימודים ממחלקה נוספת מהפקולטה למדעי החברה. בשנים האחרונות אף ניכרת מגמה מעניינת בשוק התעסוקה בה תארים אלו מקבלים יותר קרדיט מבעבר ויותר מעסיקים מחפשים בוגרים של מדעי הרוח מתוך ההבנה כי מדובר בלימודים מעשירים שמקנים לסטודנטים ערך מוסף ייחודי.

 
לחזרה  לעמוד מקצועות לתואר ראשון
 
X