רוצה לשמוע עוד על מבחן אמי"ר?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

מבנה קורס מבחן אמי"ר בקידום

קורס ההכנה למבחן אמי"ר של קידום הוא קורס חד שבועי, בן 6 מפגשים, כאשר כל מפגש כולל 4 שעות לימוד מלאות. הקורס בקידום בנוי בצורה נוחה ומותאמת לדרישות הבחינה העדכניות ביותר. צוות המורים המנוסה שלנו בשילוב חומרי הלימוד העדכניים ושיטות הלימוד החדשניות שלנו משתלבים במודל הקורס, כך שאתם מקבלים את קורס האמי"ר המתקדם והטוב ביותר בארץ. בשביל שלא תבזבזו יותר מדי זמן ותוכלו ללמוד בצורה אפקטיבית וממוקדת מטרה ריכזנו את כל חומרי הלימוד בשישה מפגשים שיכינו אותכם לבחינה על הצד הטוב ביותר, במטרה להוציא את הפטור באנגלית. להלן פירוט תוכן המפגשים וחומרי הלימוד בקורס אמי"ר של קידום:

תוכן המפגשים בקורס אמי"ר/ם

  • מפגש מס' 1: היכרות עם הבחינה ונושאיה השונים, ניתוח משפטים באנגלית, הנחיות לעבודה בבית וחלוקת חומרי לימוד. 
  • מפגשים מס' 2-3: תרגול וחזרה על סוגי השאלות השונות במבחן אמי"ר.
  • מפגש מס' 4: ייחודי לקידום: עקרונות תחקור וניהול זמנים, כולל תרגול פרקים מלאים. 
  • מפגש מס' 5: יחודי לקידום: קבוצות עבודה ברמה הומוגנית, לתרגול פרק בחינה מלא.
  • מפגש מס' 6: מפגש סיכום בו מתרגלים סימולצה מלאה וניתנים דגשים מודיעיניים לקראת הבחינה. 

מבנה קורס מבחן אמי

קונספט ייחודי לקורס ההכנה למבחן אמי"ר של קבוצת קידום, הינו קבוצת הלימוד, באמצעתו, פוגש המדריך קבוצה קטנה של תלמידים ברמה מקצועית דומה לשיעור שמתמקד בדגשים המקצועיים להם זקוק כל תלמיד בקבוצה. ללימוד בקבוצת לימוד קטנה ואיכותית, מכוונת למטרת הוצאת הפטור באנגלית, יתרונות רבים. כל תלמיד מקבל השקעה גבוהה ותשומת לב אישית רבה מהמדריך, והתמיכה של שאר חברי הכיתה לאורך המפגשים. היתרון הברור שיש לגודל, בשילוב התוכנית הייחודית שפיתחנו מאפשרים לכם למקסם את הפוטנציאל שלכם ואת היכולת שלכם להוציא את הפטור באמצעות בחינת האמי"ר.
 
במהלך קורס ההכנה למבחן אמי"ר מקבל כל תלמיד תוכנית עבודה בבית שתואמת את קצב התקדמות הכיתה ומבטיחה תרגול מקצועי מקיף לאורך הקורס כולו – מאוצר מילים ועד פרקי תרגול מלאים. חשוב מאד לתרגל את החומרים באופן אישי בבית ולעבוד בצורה אישית גם מעבר לשעות הלימוד הפרונטאליות בכיתה, אם אתם מעוניים להוציא את הפטור ולהצליח בבחינה. אנחנו נספק לכם את כל הכלים והתרגילים ללמידה מוצלחת ואפקטיבית בבית - אבל הלמידה עצמה זו אחריות שלכם. ככה במאמץ משותף שלכם ושלנו תצליחו במבחן!
 
נושאים נוספים שיעניינו אותך:

 

X