רוצה לשמוע עוד על השלמת בגרויות?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

הכוונה לחיילים משוחררים

שלב השיחרור מהצבא מסמל עבור צעירים רבים את תחילת חייהם. אכן שלב זה הינו אחד מהרגעים המשמעותיים בחייו של אדם והוא מלווה בתחושות עצומות של שמחה וחופש. אך, בשלב זה עולות גם שאלות רבות בנוגע לעתיד.

בחברה הישראלית, על מנת להצליח בעולם האזרחי, יש ראשית כל להיות לכל הפחות, בעלי תעודת בוגר תואר ראשון. אולם, על מנת להתקבל ללימודי התואר הראשון יש להיות בעלי תעודת בגרות עם ממוצע מתאים העומד בתנאי הקבלה למקצועות הלימוד האקדמיים.

קידום בגרויות מציעה לכם הכוונה לחיילים משוחררים על מנת לסייע בתיכנון המסלול הלימודי ההתחלתי הדרוש על מנת לקבל את ממוצע תעודת הבגרות הרצוי ורק לאחר מכן להתקבל ללימודי התואר הראשון.

פקדון ומענק שחרור לחיילים משוחררים

לפני שאתם מתחילים לתכנן את התקציב הכלכלי בתום השירות הצבאי, כדאי שתהיו מודעים לסכומי מענקי השחרור השונים וכן לקרנות הפיקדון שיכולים לשמש אתכם במהלך ההרשמה לקורסי ההכנה לבגרויות או לקורסים הפסיכומטריים הנדרשים על מנת לעמוד בתנאי הקבלה של מוסדות הלימוד הגבוהים:

24 חודשי שירות

 

לוחמים/ לוחמות

תומכי/ות לחימה

שירות אחר

מענק שיחרור

9,114 ₪

7,904 ₪

6,426 ₪

פקדון אישי

18,841 ₪

16,347 ₪

13,299 ₪

36 חודשי שירות

מענק שיחרור

13,940 ₪

11,924 ₪

9,639 ₪

פקדון אישי

28,816 ₪

24,660 ₪

19,949 ₪

 

קיימת גם הקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים מטעם צה"ל המספקת את כל המידע בנוגע לקבלת הכספים, ההטבות והמלגות להם אתם זכאים כחיילים משוחררים.

צוות הייעוץ והכוונה לחיילים משוחררים של קידום בגרויות נמצא כאן על מנת לסייע לכם להתמודד עם שאלות בנושאים לימודים ותיכנון העתיד האקדמי והמקצועי שלכם.

  • ראשית אנו מציעים לברר עם עצמכם באילו תחומי לימוד יש לכם עניין.
  • שנית יש לבדוק האם אתם עומדים בקריטריונים המתאימים של תנאי הקבלה.

במידה ואינכם עומדים בתנאי הקבלה - אל תוותרו על החלום! אנחנו כאן על מנת לספק לכם ייעוץ והכוונה שיסייעו לכם להתמודד עם האתגרים הלימודיים העתידיים ולהעלות את ממוצע תעודת הבגרות על מנת שתוכלו להגשים את חלומכם ולהתקבל לתוכנית הלימוד המבוקשת, במוסד האקדמי הרצוי לכם.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך: 

X