רוצה לשמוע עוד על השלמת בגרויות?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

בגרות במתמטיקה 3 יחידות

קורס בגרות במתמטיקה 3 יחידות מיועד למי שאין לו בגרות במתמטיקה כלל, למי שעבר רק 1 יח"ל, למי שיש רק 2 יח"ל, או למי שיש ציון נמוך מ-60 בבגרות 3 יח"ל.

  • בשאלון 801 תצטרכו לענות לפחות על 4 שאלות כדי לצבור 100 נקודות. בשאלון יופיעו שאלות על משוואות ממעלה ראשונה, שתי משוואות ממעלה ראשונה, בעיות מילוליות, סדרה חשבונית, טריגונומטריה, הנדסה אנליטית, סטטיסטיקה והסתברות. זמן המבחן: שעה ורבע. 
  • בשאלון 802 תצטרכו לענות לפחות על 4 שאלות כדי לצבור 100 נקודות. בשאלון יופיעו שאלות על משוואות, פרבולה, סדרות, בעיות גדילה ודעיכה, תכנון ליניארי, טריגונומטריה משולש, טריגונומטריה טרפז, טריגונומטריה פירמידה, התפלגות נורמאלית, סטטיסטיקה והסתברות. זמן המבחן: שעה וחצי.
  • בשאלון 803 תצטרכו לענות על 3 מתוך 6 שאלות. בשאלון יופיעו שאלות על בעיות תנועה, בעיות מילוליות מלבן, בעיות מילוליות משולש, גאומטריה אנליטית- ישרים, גאומטריה אנליטית מעגל, חשבון דיפרנציאלי ואינטגראלי, בעיות מילוליות של ערך קיצון. זמן המבחן: שעתיים. 

דוגמא לפתרון בגרות במתמטיקה 3 יחידות:

בגרות במתמטיקה 3 יחידות שיפור בגרות במתמטיקה 3 יחידות  

הערה: חלק ניכר מהשאלות בשאלונים השונים בבגרות מתמטיקה 3 יח"ל מבוססות על מאגר השאלות שמפרסם משרד החינוך. 

קידום בגרויות מזמינה אתכם להשלים או לשפר בגרות במתמטיקה 3 יחידות ולהתקדם לעבר ההצלחה! עם צוות המורים המעולה שלנו והניסיון רב השנים - אנו מבטיחים לכם כי אצלנו תוציאו את הציונים המקסימליים.

לחזרה לעמוד הבגרות במתמטיקה >>

לצפייה בכל פתרונות הבגרויות במתטיקה >>

X