טיפים לפסיכומטרי

איך מתנהלים נכון עם זמנים? איך מוציאים את המקסימום משיעורי הבית? איך מתמודדים עם בלאק אאוט בבחינה? מה עושים ביום שלפני הבחינה? קבלו כמה טיפים לפסיכומטרי מנבחרת המורים המנצחת שלנו!

איך מתנהלים נכון עם זמנים? המבחן הפסיכומטרי הוא מבחן שמבוסס על זמן, כך שסיכויי ההצלחה בו קשורים ישירות ליכולת שלכם לנהל את הזמן בצורה נכונה ואפקטיבית. חשוב לנהל את הזמן שלכם באופן חכם כדי שתספיקו לענות על כל השאלות. תתחילו בשאלות הקלות, תצברו ביטחון, ותזכרו על אילו שאלות דילגתם על מנת לחזור אליהם.

איך מוציאים את המקסימום משיעורי הבית? על תחקור שיעורי בית כבר שמעתם? אין צורך לציין שיש חשיבות אדירה בהכנת שיעורי בית במהלך הקורס, אך יש דרך להוציא את המקסימום מתרגול שיעורי הבית. אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לדעת בזמן למידה למבחן הפסיכומטרי הוא שמכל טעות ניתן ללמוד ולהשתפר. העקרונות הנבדקים במבחן חוזרים על עצמם לא מעט, ואם טעיתם בשאלה בזמן התרגול ייתכן שתתקלו בשאלה דומה במבחן האמיתי. לכן כשאתם מוצאים טעות בשיעורי הבית שלכם, עליכם לתחקר אותה ולהבין מאין היא נובעת על מנת שלא תחזרו עליה שוב.

איך מגיעים מוכנים לבחינה? בנו לכם סדר יום קבוע, הקפידו לישון ולנוח בלילה ותקבעו לכם מטרות קטנות במהלך כל יום. הקדישו בכל יום זמן קבוע ללמידת אוצר מילים באנגלית ובעברית ולקראית ספר באנגלית.

איך מתמודדים עם לחץ? דעו מול מה אתם מתמודדים, הכירו את מבנה הבחינה ואת סוג השאלות שתיתקלו בהן בבחינה. ככל שתתרגלו יותר ותצברו ביטחון, כך תגיעו למבחן מוכנים יותר ועם פחות סיכוי שתילחצו מדברים שלא ראיתם.

איך מתמודדים עם בלאק-אאוט בבחינה? בלאק אאוט הוא מצב של חרדה, חשוב שנהיה קצת בלחץ בבחינה, אבל אם אנחנו יותר מדי בלחץ אז קשה למוח שלנו לתפקד. חשוב לזכור שבלאק אאוט הוא מצב חולף, הוא בא והולך ולא צריך להיכנס לסחרור ממנו, אלא דווקא לקבל את המצב ולהתמסר אליו, לא לנסות להילחם בלחץ. אנחנו ממליצים לקום, לצאת מהכיתה, לשטוף פנים, להירגע דקה או שתיים ולחזור לבחינה.

פסיכומטרי – איך מתמודדים עם בלאק אאוט

מה עושים ביום שלפני הבחינה? אל תלמדו! תבואו רגועים לבחינה, הלמידה יום לפני איננה אפקטיבית כך שאתם יכולים לנוח, ללכת לים, לראות סרט והכי חשוב לישון טוב לפני הבחינה. תלמדו את המוסד בו תיגשו לבחינה, איך מגיעים אליו, איפה כדאי לשבת בבחינה. אלו דברים שיעזרו לכם להפחית מהלחץ ויעניקו לכם תחושת וודאות וביטחון.

מבחן פסיכומטרי – כללי עשה ואל תעשה

המורים שלנו מבססים את העצות שלהם על שנים רבות של ניסיון בהדרכת פסיכומטרי, אנחנו מציעים לכם להקשיב לעצות שלהם וליישם אותן, כדי שתוכלו להצליח בבחינה ומעבר לה. חשוב לזכור, מטרת הטיפים היא להביא אתכם מהטוב למצוין, כלומר שצריך ליישם אותם במקביל לעבודה קשה, המון תרגול ולמידה של החומר.

ניווט בכתבה

פוסטים נוספים בנושא​

הכנה לפסיכומטרי בלי לחץ – 5 דרכים להקל על עצמך!

דף-תכנית-גפן---פסיכומטרי-לתיכונים

טיפים יעילים להכנה לבחינה הפסיכומטרית עבור מועמדים לעתודה אקדמית

דף ראשי של פסיכומטרי פתרונות

חיסכון או בזבוז? כיצד לבחור נכון את דרך הלימוד לפסיכומטרי?

מבחן אמירנט

יש לך שאלה?

רוצה להתייעץ עם מורה מנוסה? הפורום שלנו קיים במיוחד בשביל זה 🙂

בחן את עצמך

מדגדג לך לדעת מה זה הפסיכומטרי הזה? בדיוק בשביל זה בנינו עבורך מבדק פסיכומטרי שבסופו נשלח לך את הציון המשוער שלך בסמס

פוסטים נוספים בנושא​

הפורום ששווה יותר

אם יש לך שאלה כלשהי ובא לך להתייעץ עם מורה מנוסה, הפורום שלנו קיים במיוחד בשביל זה 🙂
ניתן להעלות אליו כל שאלה שעולה על דעתך (בנושאים מקצועיים, כן? אנחנו פחות טובים במתכונים לעוגות שוקולד…) ואחד מהמורים שלנו ייתן לך את התשובה הטובה ביותר במהרה. 

 

עד 40% הנהחה קורסי בגרות בקידום
עד 40% הנחה קורסי בגרות קידום svg מובייל

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר