קורס בגרות אונליין

מגיל קטן לימדו אתכם שכדי ללמוד כמו שצריך למבחני הבגרות, עליכם ללכת לבית הספר, לשבת בכיתה וללמוד ממורה שכותבת על הלוח. ואז הגיעה שנת 2020, וכמו בתחומים אחרים רבים – טרפה את הקלפים לחלוטין. פתאום לשבת בכיתה אמיתית מול מורה ולוח כבר לא הייתה אופציה, ועולם ההשכלה נאלץ למצוא דרכים אחרות ללמד בהן. 

בשל כך החלטנו בקידום להתאים את הלמידה לרוח התקופה, ויצרנו קורס בגרות אונליין מעולה שמשלב את כל היתרונות של קורס הבגרות הרגיל שלנו עם כל היתרונות שיש לעולם הדיגיטלי להציע. אז לקחנו את המורים הכי טובים לבגרויות, את חומרי הלימוד המקיפים והמעודכנים ביותר ואת כל המעטפת הלימודית של קידום, והוספנו להם עוד פיצ'רים מדהימים שאפשר להשיג רק באונליין – הכל כדי ליצור עבורכם את קורס הבגרות הטוב ביותר.

מכיוון שאנחנו יודעים שהרבה תלמידים חוששים מללמוד בגרות אונליין, ריכזנו כאן את השאלות והתהיות שבוודאי מעסיקות אתכם בבואכם לבחור קורס הכנה לבגרות.

אילו יתרונות יש ללמידת בגרות אונליין?

על אף שלמידה לבגרות אונליין עלולה להצטייר כחוויה קצת מוזרה, התלמידים שלנו (גם אלו שנאלצו לעשות את הקורס באונליין בלית ברירה) מדווחים על הרבה מאוד יתרונות שאין בקורסים רגילים:

  • היעדר הפרעות בשיעור: להבדיל משיעור רגיל, בקורס אונליין כמעט ואין הפרעות שיסיחו את דעתכם. נסו להיזכר כמה זמן 'נשרף' לכם בשיעורים בתיכון על הפרעות, דיבורים, תלמידים שמאחרים, מורה שמבקש שקט. כל אלו כבר לא קיימים בקורסים שמתקיימים אונליין! בזמן הלמידה, כל התלמידים שמים את המיקרופון שלהם על שקט ולכן הרבה יותר קל להתמקד במורה ולהתרכז בשיעור.
  • שיעורים מוקלטים: ריחפתם לרגע בשיעור? רוצים לחזור על החומר? בקורס בגרות אונליין בקידום זה אפשרי ואפילו מומלץ. אנחנו נקליט עבורכם את כל השיעורים בקורס, כך שאם תרצו לחזור על נושא מסוים תוכלו לעשות זאת בקלות וביעילות.
  • חיסכון בזמן: מכירים את זה שבשביל להגיע לשיעור שמתחיל ב-9, אתם צריכים לקום ב-7? או שאחרי ששיעור נגמר ב-2 בצהריים, אתם מגיעים הביתה רק ב-4? לא עוד! כשלומדים מהבית, אתם לא מבזבזים זמן יקר בדרכים או בהתארגנות לשיעור. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לארגן לעצמכם קצת נשנושים, לפתוח מחברת, להדליק את המחשב וזהו – אתם מוכנים! את הזמן שתחסכו תוכלו לנצל לתרגול נוסף כדי להשתפר.
  • מיקום: בעבר, תלמידים רבים לא יכלו ללמוד בקורסי הכנה לבגרות טובים כיוון שלא היו כאלה באזור המגורים שלהם. המעבר ללמידה באונליין מאפשר לכל תלמיד ותלמידה ללמוד בקורס הטוב ביותר, עם המורים הטובים ביותר, לא משנה היכן הם גרים בארץ.
  • ערכת הספרים: ערכת הספרים שלנו, שמכילה את חומרי הלימוד המתקדמים והעדכניים ביותר בשוק, תגיע במשלוח עד אליכם הביתה!

אז כיצד בכלל מתנהל קורס בגרות אונליין?

בקצרה: כרגיל.
באריכות: כרגיל, רק טוב יותר – מרבית הקורסים שלנו באונליין שלנו מתקיימים במתכונת של שני מפגשים בשבוע, בדיוק כמו הקורסים הרגילים.
אורך כל מפגש – 3 וחצי שעות.

כמו בקורסי הבגרות הרגילים, גם באונליין תלמדו עם המורים הטובים בישראל להכנה לבגרות. כדי להבטיח יעילות מקסימלית בקורס, העברנו את כל המורים שלנו הכשרה לעבודה באונליין.
לימודי הבגרות באינטרנט מבוצעים בעזרת זום ולטובת הלמידה ,יצרנו עבורכם את מצגות הלימוד הטובות והמלמדות ביותר.
בקורסי בגרות של מקצועות ריאליים – כמו קורס בגרות במתמטיקה אונליין וקורס בגרות בפיזיקה אונליין – מתקיימים גם מפגשי תרגול בכל יום! במפגשים אלו תוכלו להיכנס לכיתת הזום ולהיעזר במורים שלנו בכל דבר שלא הבנתם.

להתמקד במה שחשוב

אצלנו בקידום חשוב לנו שתנצלו את זמן הלמידה לדברים החשובים באמת. לכן בקורסי הבגרות שלנו באונליין אנחנו מתמקדים אך ורק בחומר שאתם צריכים ללמוד על מנת להצליח בבחינה.
בעזרת 40 שנות ניסיון בהגשת תלמידים לבחינות הבגרות, אנחנו יודעים כיצד להתפקס רק על מה שבאמת צריך לדעת, וכיצד להביא אתכם להצלחה מקסימלית בבחינה בעזרת תרגול נכון.

ומה עם תרגולים ומבחנים?

הם עדיין שם, אל תדאגו.
כמו שאתם בטח משערים לעצמכם – גם בקורס בגרות באונליין המורים שלנו לא יחסכו מכם תרגולים או מבחנים (במידה! מבטיחים). כל שיהיה עליכם לעשות זה לצלם להם את דפי התרגול או המבחן, והם כבר יבדקו ויחזירו לכם אותם עם ציונים, הערות והצעות לשיפור.

אז בואו נסכם…

היתרונות הרבים של קורסי האונליין גורמים למרבית התלמידים כיום לבחור בקורס הכנה אונליין לבגרות, גם אם יש להם אפשרות ללמוד בקורס פרונטלי.
אז קדימה, בואו לנצל את ההתקדמות הדיגיטלית ששנת 2020 הביאה עימה, ותיהנו מהקורס הטוב ביותר שאתם יכולים לקבל.

יש לכם שאלות נוספות? יועצי הלימודים שלנו ישמחו לסייע לכם.

שיהיה בהצלחה!

עוד על: 

>> שיפור בגרויות
>> חישוב ממוצע בגרויות

ניווט בכתבה

פוסטים נוספים בנושא​

דף ראשי של פסיכומטרי פתרונות

חיסכון או בזבוז? כיצד לבחור נכון את דרך הלימוד לפסיכומטרי?

מבחן אמירנט

פורום פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי – פרונטלי, און ליין או היברידי

דף-תכנית-גפן---פסיכומטרי-לתיכונים

אתגרי הלמידה של החוזרים מהמלחמה וכיצד אפשר להקל עליהם?

יש לך שאלה?

רוצה להתייעץ עם מורה מנוסה? הפורום שלנו קיים במיוחד בשביל זה 🙂

פוסטים נוספים בנושא​

הפורום ששווה יותר

אם יש לך שאלה כלשהי ובא לך להתייעץ עם מורה מנוסה, הפורום שלנו קיים במיוחד בשביל זה 🙂
ניתן להעלות אליו כל שאלה שעולה על דעתך (בנושאים מקצועיים, כן? אנחנו פחות טובים במתכונים לעוגות שוקולד…) ואחד מהמורים שלנו ייתן לך את התשובה הטובה ביותר במהרה. 

 

עד 40% הנהחה קורסי בגרות בקידום
עד 40% הנחה קורסי בגרות קידום svg מובייל

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר