10% הנחה לנרשמים עכשיו לקורס פסיכומטרי!
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

טיפים לפסיכומטרי

איך מתמודדים עם בלאק אאוט? מה עושים ביום שלפני הבחינה? ומה מומלץ להביא ליום הבחינה? איך מתחקרים נכון את שיעורי הבית? קבלו כמה טיפים לפסיכומטרי מנבחרת המדריכים המנצחת שלנו!

אנחנו בקידום גאים בנבחרת מדריכי הפסיכומטרי הטובה ביותר - וכאן תוכלו למצוא כמה טיפים לפסיכומטרי מהמדריכים המצויינים של קידום! מדריכי הפסיכומטרי של קידום יקפידו לאורך הקורס לקדם אתכם בצורה הטובה ביותר לעבר המטרה ולהתאים את החומר הנלמד בקורס אל רמתכם. המדריכים של קידום מלווים אתכם לאורך כל הדרך, בהרצאות, בהכוונה ועזרה בשיעורי הבית ובקיום מפגשים אישיים וקבוצות למידה. כל זאת, כדי שתגיעו למטרה שלכם - לעבור את הבחינה הפסיכומטרית בהצלחה ולקבל את הציון הגבוה ביותר.

בשנים הרבות שהמדריכים שלנו מלווים תלמידים לקראת הבחינה הפסיכומטרית, הם צברו ניסיון וידע רבים, שאותם הם ישמחו לחלוק אתכם. רוצים לשמוע את הטיפים שלהם?

טיפים לפסיכומטרי בווידאו

הטיפ של משה
משה - טיפ לפסיכומטרי

הטיפ של מתניה

מתניה - טיפ לפסיכומטרי

   

          

*ההמלצות נלקחו מערוץ ה-youtube של קידום. 

המדריכים שלנו מבססים את העצות שלהם על שנים רבות של ניסיון בהדרכת פסיכומטרי, אנחנו מציעים לכם להקשיב לעצות שלהם וליישם אותן, כדי שתוכלו להצליח בבחינה ומעבר לה. חשוב לזכור, מטרת הטיפים היא להביא אותכם מהטוב למצויין, כלומר שצריך ליישם אותם במקביל לעבודה קשה, המון תרגול ולמידה של החומר. 

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

 

X