רוצה לשמוע עוד על פסיכומטרי?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

שיפור פסיכומטרי פעם שנייה

האם אתה חושש שתצטרך לעשות קורס פסיכומטרי נוסף בשביל לגשת למבחן בפעם השנייה לשיפור ציון פסיכומטרי? האם את נרתעת מלגשת לפסיכומטרי בפעם השנייה מתוך החשש שלא תשפרי את הציון?

בקידום אנחנו מבטיחים שאם לא תשפרו את ציון הפסיכומטרי שלכם לא תשלמו על הקורס אליו נרשמתם וכספכם יוחזר במלואו*. בקיצור, עם מבצע לא שיפרת – לא שילמת! אפשר רק להרוויח.

אנחנו בקידום מאמינים בקורס ההכנה לפסיכומטרי שלנו ב-100% ויש לנו אלפי הוכחות שמי שמשתתף בקורס שלנו מתקדם ומשפר ציון פסיכומטרי בפעם השנייה. יש לנו את המורים המקצועיים הכי טובים שיש, אמצעי הלימוד הכי מתקדמים וחדשניים ומתודולוגיות לימוד מנצחות. הקורס שלנו מועבר בכיתות חכמות ותהליך הלימוד הוא אדפטיבי גם בכיתה וגם בבית. חוויית הלימוד בקידום היא אינטראקטיבית – כל מה שתלמדו בכיתה יישלח אליכם דיגיטלית ותוכלו גם להתחבר למערכת תרגול און ליין מתקדמת.

הכול כדי שתוציאו את הציון הגבוה ביותר!

קורס הפסיכומטרי של קידום – הקורס הוותיק והמתקדם ביותר בישראל והיחיד שמבטיח לכם את ההכנה הטובה והנכונה ביותר למבחן הפסיכומטרי. השילוב של מורים מצוינים, כלי לימוד מתקדמים המבוססים על מחקר ופיתוח מקיפים ומתודולוגיית לימוד חדשנית - הופכים את הקורס של קידום לקורס המוביל בישראל.

המורים שלנו – מורים בעלי כישורי הוראה מצוינים, ותק וניסיון רב. מומחים בהוראה אדפטיבית ובניית תהליכי לימוד פרטניים וזמינים בכל שלבי התרגול.

מתודולוגיית לימוד אדפטיבית  – התאמה של תכני הקורס ליכולותיו של כל תלמיד בכיתה ובבית תוך שימוש באמצעי לימוד ייחודיים וחומרי לימוד שלא מפסיקים להתעדכן בהתאם לשינויים ומגמות בבחינה הפסיכומטרית. בדרך לימוד זו התלמידים שלנו מוציאים את המקסימום מהלימודים ומממשים את מלוא הפוטנציאל שלהם.

 

לא שיפרת פסיכומטרי בפעם השנייה – לא שילמת!

אנחנו פשוט בטוחים שאם תלמדו בקורס שלנו הציון שלכם ישתפר כאשר תגשו לפסיכומטרי בפעם השנייה ויודעים שקורס הפסיכומטרי שלנו הוא היחיד שמכין אתכם להצלחה.

הירשמו עכשיו ותיהנו מהמבצע הכי משתלם והגיוני שיש.

קידום פסיכומטרי, הקידום שלך יותר קרוב ממה שחשבת.


* בכפוף לכללי התקנון

 

ראו גם >> מדוע אסור להרים ידים ולגשת בפעם השניה לבחינת הפסיכומטרי?

 

X