רוצה לשמוע עוד על השלמת בגרויות?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

קורס מתמטיקה 3 ל-5 יח"ל

בחינת הבגרות ב 5 יח"ל הופכת להיות מבוקשת יותר ויותר. הסיבה לכך שהבגרות הזו נהיית מבוקשת יותר היא משום שהיא מהווה תנאי קבלה לחוגים שונים במוסדות להשכלה גבוהה, וכן מפני שהיא הבחינה היחידה המעניקה בונוס של 35 נקודות בשקלול הציון. 

כיום, גם תלמידים רבים שניגשו לבגרות במתמטיקה 3 יחידות מבקשים להבחן ב-5 יח'. המעבר אפשרי אך לא פשוט ודורש השקעה. הבחינה עצמה דורשת מיומנות מתמטית גבוהה וכוללת בנוסף מרכיבי ידע שאינם נכללים בתוכנית הלימודים של תלמידי 3 יח'. הפערים הללו בחומר הנלמד ובדרישות מהתלמיד מהווים מכשול ומקשים גם על תלמידים שסיימו 3 יח' בהצטיינות כדי לסייע לבוגרי 3 יח' לעמוד במשימה הזו יצרנו קורס משלים שמטרתו להקנות תלמידים את אותן היכולות שידרשו להם בהמשך. 

בתחילת הקורס תהיה מכינה המורכבת מתשעה מפגשים (שישה שיעורים ושלושה תרגולים) בני 5 שעות כל אחד. במכינה משלימים את הרקע הנדרש למעבר מ-3 יח' ל-5 יח', משפרים את המיומנות הנדרשת, לומדים טכניקה אלגברית, גאומטריה וחדו"א (חשבון דיפרנציאלי ואינטרגלי) ומקבלים את הכלים המתמטיים שיאפשרו גם לתלמידי 3 יח' להשתלב היטב בהמשך הקורס.

תלמידה מול לוח עם חישובים מתמטייםבתום מפגשי המכינה תיערך *בחינת מעבר*. התלמידים שלא יעברו את הבחינה לא יוכלו להתקבל לקורס 5 יח' ונמליץ בפניהם להצטרף לקורס מתמטיקה 4 יח'. אם לא ירצו לעשות כן- יוכלו לקבל את כספם בחזרה.

תלמידי 3 יח' החושבים שביכולתם להשתלב בקורס 5 יח' ללא צורך במכינה, יכולים לגשת לבחינת מיון בכל אחד מהסניפים שלנו. ציון מעל 75 בבחינה זו יאפשר להתקבל לקורס 5 יח' ללא צורך במכינה.

אנחנו מתחייבים שכל תלמיד שיעבור בהצלחה את החלק הראשון של הקורס יעבור בהצלחה את הבחינה. במידה ולא קיבל ציון עובר יקבל את כספו בחזרה.

את תקנון ההרשמה תוכלו להוריד ולקרוא כאן

לבגרות במתמטיקה >>

 

 

X