פטור באנגלית

איך משיגים את הפטור באנגלית? מה הציונים הנדרשים לקבלת הפטור באנגלית? ואיך זה קשור למבחן האמי"ר?

מבחן אמי"ר מהווה מבחן מדד ליכולות האנגלית שלכם, כאשר לפי הציון שלכם במבחן אמי"ר או בחלק האנגלית בפסיכומטרי, אתם תקבלו שיבוץ לקורסי אנגלית מתאימים לרמתכם אם תזדקקו לכך כאשר תתחילו ללמוד לתואר ראשון באחד מהמוסדות השונים להשכלה גבוהה.

מהם הציונים הנדרשים על מנת לקבל פטור באנגלית?

במבחן הפסיכומטרי על מנת לקבל פטור באנגלית יש להוציא ציון של 134 ומעלה מתוך 150 נקודות אפשריות, כאשר מספר קורסי האנגלית שתלמדו במוסד להשכלה גבוהה אליו תיגשו תלוי בציון שלכם, ולא רק בתשובה לשאלה האם קיבלתם את הפטור המיוחל. ציון גבוה וקרוב לפטור (ציון 134 ומעלה) בחלק האנגלית של הפסיכומטרי יוכל לעזור לכם גם אם לא תקבלו את הפטור המלא, מכיוון שתאלצו לגשת רק למספר קורסים קטן.

חשוב לזכור שהאוניברסיטאות השונות מחייבות את הסטודנטים לסיים את לימודי האנגלית שלהם בשלב מוקדם של התואר, ולכן מאוד מומלץ לקבל פטור מלימודי אנגלית עוד לפני האוניברסיטה ולא בעזרת קורסים באנגלית בלימודים, שיכולים להכביד על מערכת השעות העמוסה שלכם כסטודנטים. פטור מאנגלית יסייע לכם בהמשך דרככם האקדמית ולא רק במהלך לימודי התואר הראשון, שכן לא רק שתוכלו לקרוא חומרים אקדמיים באנגלית, אלא גם אם תבחרו להמשיך לעבר לימודים מתקדמים של תואר שני או תואר שלישי, הרי שהפטור באנגלית יסייע לכם להתקבל למוסדות הלימוד השונים ואחוזי ההצלחה שלכם בתחומים המחקריים יעלו.

מבחן אמי"ר / מבחן אמיר"ם

כדי להשיג את הפטור באנגלית בעזרת מבחן אמיר"ם או אמי"ר, יש להשיג ציון של 134 נקודות ומעלה, כמו בפרקי האנגלית בפסיכומטרי. אם השגתם ציון נמוך מ-100 במבחן אמי"ר או  אמיר"ם, יש לבדוק לגבי תנאי הסף של המוסד האקדמי שאליו ניגשתם. יש מוסדות שדורשים ציון מינימום לכניסה לפקולטות השונות.

קורסי אנגלית באוניברסיטה אינם נכללים בממוצע הציונים שלכם, והם מכילים בדרך כלל מבחני אמצע וסוף סמסטר והעברת פרזנטציה בפני התלמידים בקורס האנגלית.

נושאים נוספים שיכולים לעניין אותכם:

ניווט בכתבה

פוסטים נוספים בנושא​

דף קורס אנגלית מדוברת ואמי_רם למשרד הביטחון

מבחן אמי"ר

דף-מקצוע-מרובה-קורסים---תנך

מבנה מבחן אמי"ר

דף לובי גפן

ציון מבחן אמי"ר

יש לך שאלה?

רוצה להתייעץ עם מורה מנוסה? הפורום שלנו קיים במיוחד בשביל זה 🙂

פוסטים נוספים בנושא​

עד 40% הנהחה קורסי בגרות בקידום
עד 40% הנחה קורסי בגרות קידום svg מובייל

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר