רוצה לשמוע עוד על פסיכומטרי?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

קורס פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי של קידום הוא הקורס המתקדם ביותר בישראל והיחיד שמבטיח לכם את ההכנה הטובה והנכונה ביותר למבחן הפסיכומטרי, על מנת שתוכלו למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם. השילוב של מורים מצוינים ומנוסים, כלי לימוד מתקדמים המבוססים על מחקר מקיף ומתודולוגיית לימוד חדשנית הופכים את קורס הפסיכומטרי של קידום לקורס המוביל בישראל.

קידום גאה להציג את קורס הפסיכומטרי היחיד שמכין אותך להצלחה!  

- קורס שמבין כי לימוד אדפטיבי ומותאם אישית, זמינות המורים בכל שלבי התרגול, ושימוש בכלי הלימוד החכמים בעולם, הם אלה שיאפשרו לך למצות את הפוטנציאל שלך בדרך לציון הפסיכומטרי.

מהם הדברים שהופכים את קורס הפסיכומטרי של קידום ליחיד שמכין אתכם להצלחה?

קידום אישי מתודולוגיית לימוד חדשנית 

קורס הפסיכומטרי של קידום הוא היחידי בארץ עם מתודולוגיית לימוד אדפטיבית בכיתה ובבית, המתאימה את תכני הקורס ליכולות של כל תלמיד ותלמיד. המערכת האדפטיבית המתקדמת של קידום מאפשרת למורה להכיר את התלמיד, לעקוב אחרי התקדמות שלו ולבנות לו תוכנית לימוד ותרגול המותאמת במיוחד לביצועים היומיומיים שלו. ההתאמה האישית נעשית גם בבית, בעזרת שיעורי בית ותרגולים מותאמים אישית, וגם בכיתה, בעזרת קבוצות למידה קטנות ותרגולים כיתתיים שנבנים על פי צורכי התלמידים. בדרך לימוד זו, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מוציאים את המקסימום מלימודי הפסיכומטרי שלכם ומקבלים את ההכנה הטובה ביותר למועד הפסיכומטרי שבו תבחרו.

להתחבר לפסיכומטרי כלי הלימוד המתקדמים ביותר - בכל מקום ובכל זמן

מחקרים מוכיחים שלמידה אינטראקטיבית וויזואלית היא אפקטיבית יותר ומסייעת לתלמידים להבין, להפנים ולהצליח יותר. לכן, פיתחנו בקידום כלי לימוד מתקדמים וייחודיים שישפרו את חוויית הלמידה שלכם – בבית ובכיתה. בכל הכיתות של קידום יש לוח חכם, המאפשר תהליך למידה אפקטיבי, בו המורה יכול ללמד בצורה גמישה ודינמית, ואתם התלמידים לא חייבים לכתוב אלא רק להקשיב ולהבין. בסוף השיעור כל החומר – אפילו ההערות בכתב ידו של המורה – נשלח אליכם דיגיטלית. בבית, תוכלו להתנסות בלמידה חווייתית במערכת תרגול אונליין המתקדמת בארץ, המכילה עשרות לומדות אינטראקטיביות, משחקים וסרטוני וידאו. בנוסף, תוכלו להתייעץ עם תלמידים אחרים ולהיעזר במורי קידום שזמינים לכם בכל שאלה בזמן אמת – אונליין. לאחרונה גם פיתחנו את אפליקציית קידום המעולה, שמאפשרת לכם לתרגל פסיכומטרי בכל רגע פנוי שיש לכם, לא משנה היכן אתם נמצאים!

מועדון 700 מחקר ופיתוח ללא הפסקה

מחלקת המחקר והפיתוח של קידום היא הוותיקה והגדולה בארץ. מחלקת המחקר והפיתוח עוקבת אחרי כל השינויים והמגמות בבחינה הפסיכומטרי ועובדת כל הזמן על עדכון חומרי הלימוד של קורס הפסיכומטרי על מנת שישקפו בכל רגע נתון את הבחינה. חומרי הלימוד העדכניים והתובנות של מחלקת המחקר והפיתוח מגיעים בטווח זמן מיידי אל התלמידים, בעזרת מערכת שידור מתקדמת המאפשרת להעלות את מומחי המו"פ לשידור לייב בכיתה. 

מדריכי פסיכומטרי מורי הפסיכומטרי הטובים ביותר לקורס הפסיכומטרי הטוב ביותר

אחד מהיסודות הבלתי מעורערים של קורס הפסיכומטרי של קידום הוא שדרת המורים שמעבירים את הקורסים. אנו מחזיקים בדעה לפיה תפיסת לימודים מתקדמת מחייבת את אנשי המקצוע הטובים ביותר על  מנת שתצא אל האור באופן האיכותי ביותר.

בעלי כישורי הוראה מצוינים: כאלה שמעבירים את חומר הלימוד של קורס הפסיכומטרי באופן הכי ברור שניתן ותוך חוויית לימודים מהנה ומעוררת;

בעלי וותק וניסיון: כל מורי קידום הם מורים מנוסים מאוד. ממוצע וותק המורים עומד על כשש שנות הוראה;

הוראת הפסיכומטרי היא מרכז חייהם המקצועיים: מורנו הם מורים שרואים בהוראת קורס הפסיכומטרי כקריירה עד גיל פנסיה או כקריירה תוך כדי מסלול לימודים ארוך במיוחד (רפואה או פסיכולוגיה לרוב);

המעודכנים ביותר: קורס הפסיכומטרי המתקדם ביותר מחייב מורה המעודכן כל הזמן ובעל מיומנוית מתקדמות בהוראה. המורים שלנו עוברים הכשרות מקצועיות שוטפות העוסקות בכלל הנושאים הרלוונטיים להצלחת התלמידים;

בעלי הניסיון הרב ביותר בהוראה אדפטיבית: קורס הפסיכומטרי של קידום תמיד היה הקורס שהוביל את הלמידה האישית המותאמת; כנגזרת מכך מורי קידום הם בעלי המטען והניסיון הרב ביותר בכל הקשור בבניית תהליכי לימוד פרטניים.

להמלצות נוספות מתלמידי קידום - לחצו כאן

קידום אישי קורס פסיכומטרי אונליין

קורס פסיכומטרי אונליין של קידום הוא קורס שמטרתו להפיק את היתרונות שיש בלמידה מרחוק, כדי להתאים את עצמו בצורה יוצאת דופן לצרכיו של התלמיד שלומד מהבית, ולא עוד קורס פסיכומטרי רגיל שהוסב לאונליין. מדובר בקורס פסיכומטרי מקיף שנבנה בקפידה על ידי מחלקת המחקר והפיתוח המנוסה שלנו. דאגנו לנצל את המיטב מהאונליין, לאפשר לכם ללמוד מהבית ולתרגל בצורה הנוחה ביותר וכל זאת תוך שמירה על מסגרת הקורס ואיכות המורים והתכנים המועברים.

קורס הפסיכומטרי של קידום הוא הקורס הוותיק בישראל להכנה לפסיכומטרי. קורס הפסיכומטרי הראשון של קידום פותח ב-1981 לאחר שנים של מחקר והבנה מעמיקה של אופי המבחן הפסיכומטרי וצורכי התלמידים הניגשים אליו. מאז ועד היום קידום ממשיכה להוביל את תחום ההכנה הפסיכומטרי ולהתאים אותו לצרכים המשתנים: לעדכן את חומרי הלימוד, לפתח שיטות ההוראה חדשות ולאפשר לכל תלמיד לקבל את הציון שחלם עליו.

 

שאלות ותשובות אודות הקורס שלנו:

כמה עולה קורס פסיכומטרי?

המחיר של קורס פסיכומטרי נקבע בהתאם למספר פרמטרים. איכות בית הספר שבו תלמדו, רמת ההתאמה ועדכניות החומרים הן מדד ראשוני להשוואה בין הקורסים, אך קיימת חשיבות גדולה גם למורה הפסיכומטרי, לאזור המגורים ולמערכת הלימודים בבחירה של קורס פסיכומטרי עבורך.
המחיר בקידום תלוי במסלול אותו תבחר, בהתאם אלייך.

כמה זמן נמשך קורס פסיכומטרי?

קורס פסיכומטרי נמשך בין 4-8 שבועות, תלוי במכון הפסיכומטרי שבו בחרת, אך חשוב לזכור, אורכו של הקורס אינו משפיע על איכות הקורס.

מתי מתחיל קורס פסיכומטרי? 

לפסיכומטרי בישראל יש 4 מועדים בשנה: אפריל, יולי, ספטמבר ודצמבר.
הקורס מתחיל כחודשיים לפני תחילת הבחינה.  

כמה פעמים בשבוע קורס פסיכומטרי? 

קורס הפסיכומטרי מתקיים פעמיים בשבוע, באופן מתומצת של מספר שעות. הקורס בנוי כך שלקראת השבועות האחרונים לפני הבחינה הפסיכומטרית כמות המפגשים עולה וכך גם האינטסיביות לקראת המבחן, מה שנקרא מרתון פסיכומטרי.

כמה עולה קורס פסיכומטרי לחיילים משוחררים?

בקידום, אנחנו מתאימים את הקורס אלייך ולכן העלות של הקורס מותאמת לקורס שאותו תבחר, ניתן גם לשלם עבור הקורס מכספי הפיקדון. תוכל לקבל הצעה מותאמת אישית מאחד מהיועצים שלנו.

מה כדאי ללמוד לפני קורס פסיכומטרי?

על מנת להגיע לקורס הכי מוכנים שאפשר, כדאי שתקראו כמה שיותר טקסטים ותשננו מילים בעברית ובאנגלית, כמו כן חשוב שתחזקו את הידע באלגברה ובגאומטריה.

איזה קורס פסיכומטרי מומלץ?  

אנו בקידום מבינים שכל תלמיד הוא יחיד ומיוחד במינו. לכן בנינו קורס באופן שיתאים בצורה אופטימלית לכל אחת ואחד מתלמידינו, בעזרת טכנולוגיות למידה מתקדמות, מטלות מותאמות אישית והרבה תשומת לב לתלמיד יצרנו קורס מנצח שיגרום לך ללכת להצטיין.

איך בוחרים קורס פסיכומטרי?

הבחירה הזאת משמעותית בהחלט לעתיד שלכם! כאשר בוחרים קורס חשוב לבחון גורמים כמו עדכניות החומר הנלמד, ותק וגודל מכון הפסיכומטרי, איכות וזמינות המורים, כמות תרגולים גדולה והכי חשוב: עד כמה תוכנית הלימוד בקורס באמת מתאימה לכם.

יש לכם שאלה כללית בנוגע לפסיכומטרי ולא מצאתם פה תשובה? 
חפשו גם ב >> פסיכומטרי - שאלות ותשובות

לקבלת מידע על הקורס הקרוב ולפרטים על הרשמה, מלאו פרטים בטופס - ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם עם קורס הפסיכומטרי שאותו אתם צריכים.

X