רוצה לשמוע עוד על פסיכומטרי?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

פסיכומטרי בזמן התיכון

קורס פסיכומטרי של קידום - מותאם לתלמידי תיכון.

הקורס נבנה והותאם למאפייני תלמידי התיכון, מבית היוצר של חברת קידום - חברת ההשכלה הפרטית הוותיקה והמובילה בארץ, אשר מזה כ-30 שנה מתמחה בהכנה לבחינה הפסיכומטרית ולבחינת הבגרות ומלמדת בכל שנה עשרות אלפי תלמידים.

למה לגשת לפסיכומטרי בתיכון?

  • כי אתה בשיא שלך ! חומר הלימודים עדיין טרי בראש, ולמידה לקראת המבחן הפסיכומטרי בזמן לימודי תיכון חוסכים לכם מאמץ וזמן רב בניסיון לצבור שוב את הידע שצברת במהלך תקופת התיכון. 

  • כי החברים שלך איתך ! הקורס נעשה ביחד עם החברים מהכיתה והשכבה, באווירה מהנה, כך שתבטיחו לעצמכם שתמיד יהיה לכם עם מי לעשות שיעורי בית.

  • כי העתודה האקדמית קוראת לך ! בשביל להתקבל לעתודה אקדמית יש צורך בציון פסיכומטרי, ובכדי להשיג את ציון הפסיכומטרי הטוב ביותר צריך לבחור בקורס היחיד שמכין אותך להצלחה - קורס הפסיכומטרי של קידום.

עקרונות היסוד העומדים בבסיס קורס קידום הם ייחודיים ומבטיחים מיצוי פוטנציאל התלמיד

למידה אדפטיבית מותאמת אישית: 

קידום פיתחה מערכת מתקדמת שמאפשרת ניתוח מדויק של מצב התלמיד הנסמך על ביצועים יומיומיים שלו. המעקב השוטף בא לידי ביטוי בשלושה אלמנטים מרכזיים: 

1. הכרות של המדריך כל תלמיד באופן אישי על חולשותיו וחוזקותיו.

2. תוכנית אישית לתרגול בבית (כל תלמיד יתרגל את הנושאים השונים על פי צרכיו האישיים).

3. קבוצות עבודה – כל תלמיד יזומן על ידי המדריך לפורומים מצומצמים הרלוונטיים אליו. קבוצות  העבודה מגוונות ומתייחסות לאלמנטים מתקדמים כמו גם לנושאים המחייבים חיזוק תשתית הידע וההבנה – כל אחד על פי צרכיו האישיים.  

למידה אפקטיבית באמצעות חומרי הלימוד המעודכנים ביותר וכלי הלימוד המתקדמים ביותר

הלמידה לבחינה היא תהליך המושתת על חומרי לימוד, שיטות לימוד ותפיסות הוראה. כל אלו מגיעים אל התלמיד לאחר שעברו תהליכי עיבוד מעמיקים במחלקת המחקר והפיתוח של קידום, שהיא מחלקת הפיתוח המובילה בארץ ומושקעים בה מירב משאביה של הקבוצה.

מחלקת המחקר והפיתוח מגישה לתלמידי התיכון את כלי הלימוד המתקדמים ביותר על מנת להבטיח ניצול זמן יעיל שיוביל להצלחה מירבית בבחינה:

1.  ערכת הספרים העדכנית והמלאה ביותר.

2.  שיטות ההוראה המתקדמות והעדכניות ביותר.

3.  סרטוני הכנה לקורס.

4.  סרטוני פתרונות לכלל בחינות הסימולציה ובחינות המרכז הארצי.

5.  לומדות הכנה ותרגול לשיעורי הקורס.

מה ההבדל בין חשיבה בית ספרית לחשיבה פסיכומטרית?

הנה מספר שאלות שידגימו לך את ההבדל:

מבנה הקורס והמדריכים

זמן הלימוד בכיתה הוא הפלטפורמה להצלחת התלמיד: 

1.  מדריכי קידום תיכונים, איתם מבלים התלמידים את רוב זמן הלימוד בכיתה, הם מדריכים מובילים שציון הפסיכומטרי שלהם הוא לפחות 720,  ואשר עברו מיונים קפדניים והכשרה מקצועית ארוכה על ידי מומחי מו"פ וטובי מדריכי הפסיכומטרי בארץ.

2.  מבנה הקורס כולל מפגשי תוכן וכן תרגולים. התרגול הוא אלמנט קריטי לצורך הפנמת החומר והתקדמות בתהליך הלימוד בדרך להצלחה. קורס קידום המותאם לתלמידי התיכון הוא קורס התיכונים היחיד המציע מגוון רב של תרגול כיתתי בהנחיית המדריך במהלך הקורס.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

X