רוצה לשמוע עוד על פסיכומטרי?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

מועדון 700

מועדון 700 - בקידום גם מצטיינים בפסיכומטרי יכולים ללמוד להצטיין יותר.

"מועדון 700" היוקרתי של קידום הוא הקורס היחיד בארץ המציע מסלול פסיכומטרי למצטיינים. קורס הפסיכומטרי של מועדון 700 מפגיש תלמידים בעלי יכולות גבוהות במיוחד בכל התחומים שבהם נוגעת הבחינה הפסיכומטרית ומוציא מהם את הציון המקסימאלי.

אם אתם רוצים ללמוד מקצועות כמו רפואה או הנדסה, אתם וודאי יודעים כי כל נקודה בפסיכומטרי יכולה לקבוע אם תתקבלו או לא. הידע והנסיון שצברנו מוכיחים כי אמנם זה לא פשוט לשפר פסיכומטרי גבוה, אך זו אינה משימה בלתי אפשרית. ב"מועדון 700" של קידום תלמדו בדיוק איך לעשות זאת – ותוכלו להעלות את ציון הפסיכומטרי שלכם בדיוק לאן שצריך.

מהו מועדון 700?

קורס פסיכומטרי "מועדון 700" של קידום אינטנסיבי ביותר, ומשלב חומרי לימוד ושיעורים שנכתבו במיוחד עבור הקורס למצטיינים. קצב הלמידה ורמת הקושי מותאמים במיוחד ליכולות הגבוהות של אוכלוסיית המצטיינים. קורס הפסיכומטרי למצטיינים שם דגש מיוחד על פתרון שאלות בטכניקות מתוחכמות יותר על מנת להגיע לניצול מיטבי של הזמן, ויעלה את רמתכם לרמת בקיאות מרבית בבחינה הפסיכומטרית.

בניגוד לקורסי פסיכומטרי אחרים, תלמידי "מועדון 700" לא יסתפקו בלימוד החומר של המבחן הפסיכומטרי אלא ילמדו להכיר גם את החשיבה שמאחורי המבחן, אופן בניית השאלות בפסיכומטרי ומטרתן. כל אלו יביאו את התלמידים להיכרות מיטבית עם המבחן הפסיכומטרי ויסייעו להם להשיג את  הציון פסיכומטרי הגבוה ביותר.

תנאי קבלה למעדון 700

לקורס "מועדון 700" מתקבלים תלמידים שקיבלו 650 ומעלה בבחינה פסיכומטרית קודמת, אך זקוקים לציון גבוה יותר כדי להתקבל למקצועות מבוקשים באוניברסיטה, ותלמידים בעלי יכולת גבוהה, שימצאו מתאימים במבחן שנערך לפני קורס הפסיכומטרי.

700 בפסיכומטרי

ההומוגניות של קבוצת המצטיינים בקורס "מועדון 700", מאפשרת אווירת לימודים איכותית ומעודדת הישגיות בין התלמידים שבקבוצה. תלמידי "מועדון 700" משפרים את ציון הפסיכומטרי הקודם שלהם ב-50 נקודות בממוצע. ממוצעי התלמידים בקורס פסיכומטרי של מועדון 700 עומדים על 670-680 בתחילתו ומגיעים לממוצע של 720-730 בסופו.

התהליך שעוברים התלמידים בקורס פסיכומטרי למצטיינים הוא תהליך שאין לו אח ורע בכל שוק הפסיכומטרי בישראל. אין ספק שעבור המתאימים זו התוכנית האידיאלית בשביל להגיע לציון המקסימלי ולקבל כרטיס כניסה למועדון היוקרתי - מועדון 700.

צפו במצגת הבאה כדי לדעת הכל על מועדון 700

View more presentations from Kidum LTD
 
 
 
X