רוצה לשמוע עוד על מבחן אמי"ר?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

מבחן אמי"ר לדוגמא

מחפשים מבחני אמי"ר לדוגמא משנים קודמות? רוצים לפתור תרגילים לקראת הבחינה או לראות איך בנוי המבחן? בדיוק בשביל זה ריכזנו עבורכם כאן מספר מבחנים. כאן תמצאו קישורים למבחן אמי"ר לדוגמא כדי שתוכלו לתרגל לקראת הבחינה.

למה חשוב לפתור מבחנים לדוגמא?

כמו שאתם בוודאי יודעים, הדרך להצלחה במבחן האמי"ר או אמי"רם היא דרך תרגול, תרגול ועוד תרגול. התרגול עוזר לנו להתמודד עם שאלות בכל נושאי הבחינה, להכיר את חומרי הלימוד לעומק ולזהות נקודות חוזק וחולשה בהתאם לתשובות ולפתרונות שלנו. פתרון תרגילים שוב ושוב מאפשר לנו לחזק את אותם קטעים בהם אנחנו חלשים וצריכים להשתפר. מהסיבה הזאת בדיוק חשוב לפתור גם מבחן אמי"ר לדוגמא אחד לפחות לפני שניגשים למבחן האמיתי.
 

כאשר מתרגלים פתרון של מבחנים לדוגמא משנים קודמות עושים בעצם שלושה דברים: ראשית, אנחנו לומדים איך מורכבת הבחינה כולה כמקשה אחת, שנית אנחנו לומדים לנהל זמנים בצורה המיטבית לבחינה ושלישית אנחנו מתרגלים ברמת הקושי הגבוהה ביותר, מה שאומר שאנחנו מציבים לעצמנו את האתגר הכי טוב שאפשר לקראת הבחינה. פתרון מבחני אמי"ר לדוגמא עוזר לנו להתכונן לבחינה כמו שהיא, ולא רק לתרגילים בודדים. ככה אנחנו מתמודדים עם הלחץ הטבעי שנוצר לקראת הבחינה, וביום הבחינה נגיע מוכנים - כי כבר התמודדו בבית.

מבחני אמי"ר להתנסות

כאן תוכלו למצוא קישורים למבחני אמי"ר להתנסות, אלו מבחנים רשמיים שפירסם המרכז הארצי לבחינות והערכה. כדי לראות את המבחן פשוט ליחצו על הקישור והוא ייפתח בחלון חדש.

מה עושים אחרי שפותרים?

פתרתם את כל המבחנים לדוגמא? מצויין, עכשיו נשאר רק לתחקר את הפתרונות שלכם. עברו טוב טוב על הפתרונות ראו איפה טעיתם, נסו להבין מדוע - ואיך אפשר ללמוד מזה להבא. מומלץ לעבור גם על שאלות שהתלבטתם בהן ולנסות להבין מדוע התלבטתם, מה היה הפתרון הנכון ולמה - ככה תוכלו לחסוך זמן בבחינה עצמה ולהוציא את הפטור באנגלית.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

 

 

X