השאירו פרטים וקבלו הצעה מעולה לקורס אמי"ר:
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

מבחן אמי"ר

רוצים להוציא פטור באנגלית? צריכים לגשת למבחן אמי"ר? קראו את המידע שצריך על הבחינה ועל הפטור!

 

מבחן אמי"ר הוא מבחן המיון, הנועד לבחון את רמת האנגלית, של כל מי שמבקש להתקבל ללימודי תואר ראשון באחת האוניברסיטאות או המכללות השונות בארץ. 

 

אל המבחן ניגש מי שאין לו ציון באנגלית (כלומר לא נבחנו במבחן הפסיכומטרי) או מי שברצונו לשפר את ציון האנגלית שקיבל במבחן הפסיכומטרי על מנת להוריד את כמות קורסי החובה באנגלית באוניברסיטה או לקבל פטור באנגלית שיהווה כפטור מוחלט מקורסים אלו (זאת ניתן לעשות עם ציון של מעל 234 נקודות).

 
מבחן אמי

כפי שידוע לכולם, כמעט כל מסלולי הלימוד לתואר אקדמי, בין אם באוניברסיטה ובין אם במכללה, כוללים התמודדות לא מועטה עם טקסטים באנגלית: מאמרים, ספרים ולעיתים אף קורסים שלמים שנערכים בשפה האנגלית. על-כן, המרכז הארצי לבחינות והערכה יצר מדד (מבחן אמי"ר כמובן) לבדיקת ומיון רמתם של המועמדים לתואר על מנת לשבצם בקורסים להעלאת רמתם או לחילופין, לפטור אותם לחלוטין מקורסים אלו. מאוד מומלץ להרחיב את אוצר המילים לקראת הבחינה.

 

את מבחן אמי"ר, כמו גם את הבחינה הפסיכומטרית, כותב ועורך המרכז הארצי לבחינות והערכה. המבחן ופרק האנגלית במבחן הפסיכומטרי הם זהים לחלוטין, כולל סוג השאלות ותוכן תתי הפרקים. בנוסף, גם מבחן אמי"ר, כמו הפסיכומטרי, מתקיים חמש פעמים בשנה (סמוך למועדי הפסיכומטרי) ואליו ניתן לגשת ברציפות. כמו כן, גם בבחינת האמי"ר יש פרק פיילוט אחד שאינו נכנס לחישוב הציון הסופי, אך לכם אין דרך לזהות פרק זה. על כן, נתייחס לשלושת הפרקים באותה רמת חשיבות. 

 

רוצים לקבל מידע נוסף על הבחינה או להירשם לקורס של קידום? השאירו פרטים באתר והנציגים שלנו יחזרו אליכם בהקדם או שפשוט תרימו טלפון ל-2055*.

 

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

X