30% הנחה לנרשמים עכשיו לקורסי הבגרות
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

תאריכי בגרויות 2018

בעבר כל תאריכי מבחני הבגרות התקיימו בקיץ אולם החליט לפני מספר שנים משרד החינוך להוסיף מועד חורף לבחינות הבגרות במקצועות החובה. שתי התקופות מאפשרות לתלמידים לגשת לבחינות הבגרות במועד מוקדם יותר וכן לחלק את עומס המבחנים והלימוד אליהם. בעמוד זה תוכלו לראות את רשימת מועדי בגרויות 2016 ולפיה לתכנן את תוכנית הלמידה שלכם.

מועדי בגרויות קיץ 2018

בחינת בגרות במדעי המחשב 7.5.18
בחינת בגרות בביולוגיה (מעבדה) 9.5.18
בחינת בגרות באנגלית  15.5.18
בחינת בגרות בתנ"ך 17.5.18
בחינת בגרות במתמטיקה 24.5.18
בחינת בגרות בספרות 31.5.18
בחינת בגרות בכימיה 4.6.18
בחינת בגרות בהיסטוריה 7.6.18
בחינת בגרות באזרחות 11.6.18
בחינת בגרות בביולוגיה 25.6.18
בחינת בגרות בפיזיקה (מעבדה) 4.7.18
בחינת בגרות בפיזיקה 5.7.18
בחינת בגרות באנגלית (מועד ב') 9.7.18
בחינת בגרות במתמטיקה (מועד ב') 12.7.18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*הלוח המצורף פורסם על ידי משרד החינוך כטיוטא והאחריות לתאריכים ולקיום הבחינות היא על המשרד ועליו בלבד.

*לידיעת התלמידים האקסטרניים, לוח בגרויות הקיץ פורסם כרגע רק עבור נבחני משנה ותלמידי יא-יב. לבירור מדויק של מועדי הבגרות מומלץ לפנות לנציגי קידום בסניפים ובמוקד.

בואו לקרוא עוד שאלות

ולקחת חלק בפורום הבגרויות >>

הבנתם איזה מועד מתאים לכם?

קראו עוד על ההרשמה לבגרות >>

בחינות הבגרות שמתקיימות כחלק ממועדי החורף מתפרסות לאורך חודש אחד, לרוב בחודש ינואר, בעוד בחינות הבגרות המתקיימות בקיץ מתפרסות על חודשיים, לרוב מתחילת מאי ועד תחילת יולי.

מועדי בגרויות 2015

מועדי בגרויות הנערכים בחורף כוללים בחינות בגרות במקצועות החובה בלבד ונועדו לאפשר לתלמידים הרוצים להשלים או לשפר בגרויות במקצועות מסויימים. מועדי הקיץ כוללים את כלל בחינות הבגרות וניתן להשלים את כלל המקצועות או לשפר מקצוע מסוים.

מסלולי הלימוד בקידום מותאמים להכנת תלמידים לקראת מבחני הבגרות שתי התקופות של מועדי בגרויות. בהתאם לצרכים של כל תלמיד, צוות היועצים המקצועי של קידום מסייע בקבלת החלטה מושכלת איזה מסלול הכנה לבחינות הבגרות מתאים ביותר עבורך. ההכנה מתקיימת בשני מישורים:

מישור אחד הינו הוראת אסטרטגיות למידה אשר מסייעת לתלמידים להתמודד עם האתגרים העיקריים הכרוכים בלמידה. לשם כך קידום מציעה סדנאות המכשירות את התלמיד "איך ללמוד לבחינות הבגרות" כגון סדנת טכניקות זיכרון, סדנת פיתוח חשיבה ועקרונות הלמידה היעילה.

מישור שני הינו כלי הלימוד המתקדמים והייחודיים של קידום שנועדו לקדם את התלמיד ולהכין אותו באופן הטוב והמהנה ביותר לבחינות הבגרות. כלי הלימוד מתבססים על טכנולוגיה עדכנית של עולם המובייל והאינטרנט. קידום מציעה כלים המאפשרים לתלמידים ללמוד בזמן ובקצב שלהם בצורה הנגישה, הנוחה והיעילה ביותר, כגון הלוח החכם,E.Teacher, תר-GOOL ולימוד ויזואלי.

תפיסת הלימוד החדשנית בשילוב אסטרטגיות למידה וכלים מתקדמים הנשענים על יסודות הוראה איתנים ומורים מהשורה הראשונה מבטיחים את ההכנה הטובה ביותר לבחינות הבגרות במועדים השונים.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מועדי בגרויות חורף 2017

 בחינת בגרות בלשון 30.01.17
בחינת בגרות בתנ"ך 2.2.17
בחינת בגרות במחשבת ישראל 6.2.17
בחינת בגרות בספרות 9.2.17
בחינת בגרות בהיסטוריה
30% הנחה לנרשמים עכשיו לקורסי הבגרות
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין
סגור
X