רוצה לשמוע עוד על השלמת בגרויות?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

תאריכי בגרויות

>> נהלי הרשמה לבחינות הבגרות 2023

בעבר כל תאריכי מבחני הבגרות התקיימו בקיץ אולם החליט לפני מספר שנים משרד החינוך להוסיף מועד חורף לבחינות הבגרות במקצועות החובה. שתי התקופות מאפשרות לתלמידים לגשת לבחינות הבגרות במועד מוקדם יותר וכן לחלק את עומס המבחנים והלימוד אליהם. בעמוד זה תוכלו לראות את רשימת מועדי בגרויות 2023 ולפיה לתכנן את תוכנית הלמידה שלכם.

מועדי בגרויות חורף תשפ"ג 2023

*הלוח המצורף פורסם על ידי משרד החינוך כסופי והאחריות לתאריכים ולקיום הבחינות היא על המשרד ועליו בלבד

*שימו לב שבבחינות הבגרות בחורף לא כוללות מועדי ב' במקצועות אנגלית ומתמטיקה. 

*לידיעת התלמידים האקסטרניים, לוח בגרויות החורף 2023 פורסם כרגע רק עבור נבחני משנה ותלמידי יא-יב. לבירור מדויק של מועדי הבגרות מומלץ לפנות לנציגי קידום בסניפים ובמוקד

מועדי בגרויות קיץ תשפ"ג 2023

בחינת בגרות באנגלית 3-4.5.23
בחינת בגרות בעברית 8.5.23
בחינת בגרות באזרחות 11.5.23
בחינת בגרות במתמטיקה 15-16.5.23
בחינת בגרות בתנ"ך 22.5.23
*מועד לבחינת בגרות במקצועות המוגברים 1.6.23
*מועד לבחינת בגרות במקצועות המוגברים 8.6.23
בחינת בגרות בפיזיקה  12-13.6.23
בחינת בגרות בהיסטוריה 15.6.23
*מועד לבחינת בגרות במקצועות המוגברים 19.6.23
בחינת בגרות באנגלית - מועד ב' 22.6.23
בחינת בגרות במתמטיקה -מועד ב' 26.6.23
בחינת בגרות בעברית - מועד ב' 4.7.23

*הלוח המצורף פורסם על ידי משרד החינוך כטיוטא והאחריות לתאריכים ולקיום הבחינות היא על המשרד ועליו בלבד

בואו לקרוא עוד שאלות

ולקחת חלק בפורום הבגרויות >>

הבנתם איזה מועד מתאים לכם?

קראו עוד על ההרשמה לבגרות >>


בחינות הבגרות שמתקיימות כחלק ממועדי החורף מתפרסות לאורך חודש אחד, לרוב בחודש ינואר, בעוד בחינות הבגרות המתקיימות בקיץ מתפרסות על חודשיים, לרוב מתחילת מאי ועד תחילת יולי.

מועדי בגרויות 2023, תאריכים מעודכנים תשפ"ג - תשפ"ד

מועדי בגרויות הנערכים בחורף כוללים בחינות בגרות במקצועות החובה בלבד ונועדו לאפשר לתלמידים הרוצים להשלים או לשפר בגרויות במקצועות מסויימים. מועדי הקיץ כוללים את כלל בחינות הבגרות וניתן להשלים את כלל המקצועות או לשפר מקצוע מסוים.

מסלולי הלימוד בקידום מותאמים להכנת תלמידים לקראת מבחני הבגרות שתי התקופות של מועדי בגרויות. בהתאם לצרכים של כל תלמיד, צוות היועצים המקצועי של קידום מסייע בקבלת החלטה מושכלת איזה מסלול הכנה לבחינות הבגרות מתאים ביותר עבורך. ההכנה מתקיימת בשני מישורים:

מישור אחד הינו הוראת אסטרטגיות למידה אשר מסייעת לתלמידים להתמודד עם האתגרים העיקריים הכרוכים בלמידה. לשם כך קידום מציעה סדנאות המכשירות את התלמיד "איך ללמוד לבחינות הבגרות" כגון סדנת טכניקות זיכרון, סדנת פיתוח חשיבה ועקרונות הלמידה היעילה.

מישור שני הינו כלי הלימוד המתקדמים והייחודיים של קידום שנועדו לקדם את התלמיד ולהכין אותו באופן הטוב והמהנה ביותר לבחינות הבגרות. כלי הלימוד מתבססים על טכנולוגיה עדכנית של עולם המובייל והאינטרנט. קידום מציעה כלים המאפשרים לתלמידים ללמוד בזמן ובקצב שלהם בצורה הנגישה, הנוחה והיעילה ביותר, כגון הלוח החכם,E.Teacher, תר-GOOL ולימוד ויזואלי.

תפיסת הלימוד החדשנית בשילוב אסטרטגיות למידה וכלים מתקדמים הנשענים על יסודות הוראה איתנים ומורים מהשורה הראשונה מבטיחים את ההכנה הטובה ביותר לבחינות הבגרות במועדים השונים.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

X