רוצה לשמוע עוד על מבחן אמי"ר?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

למה ללמוד למבחן אמי"ר בקידום

כשאתם לומדים למבחן אמי"ר בקידום, אתם בעצם לומדים בבית הספר הגדול והמקצועי ביותר ללימודי אנגלית למבחן הפסיכומטרי ולמבחני אמי"ר ואמיר"ם. בזכות הניסיון העשיר של מדריכי הקבוצה בלימוד אנגלית, יחד עם הידע המקצועי הרב וחומרי הלימוד העדכניים שלנו, אלפי תלמידים בכל שנה נהנים מפלטפורמה ברמה הגבוהה ביותר ללימוד אנגלית.

גם אם אינכם דוברי שפת אם באנגלית, ניתן בהחלט לשפר  את האנגלית שלכם במהלך הקורס. לנו יש את הניסיון והכלים המתאימים ללמד אתכם בזמן קצר ידע רלוונטי לבחינה (מילון אנגלית, הבנת מילים מתוך הקשר, תרגול תואם בחינה, בחינות סימולציה ועוד). חברת "קידום" קיימת משנת 1982, ובזכות הניסיון ארוך השנים שלנו, צוותי המחקר והפיתוח, צוותי המורים הטובים בישראל ושיטות הלימוד הייחודיות שפיתחנו, - אתם נהנים מקורס ההכנה הטוב והמתקדם ביותר בישראל!

ולא פחות חשוב, אמנם מה שבודקים במבחן אמי"ר או במבחן אמי"רם הוא אמנם הידע שלכם באנגלית, אך בעזרת כלים פסיכומטריים לניתוח השאלה והבנת ההקשר, תוכלו להתמודד עם שאלות רבות גם אם אתם לא מבינים את משמעותן באופן מושלם. המורים שלנו, שמלמדים בקורסי הכנה למבחן אמי"ר ובקורס פסיכומטרי, עברו ועוברים באופן שוטף הכשרות מקיפות על מנת להעניק לכם כלים אלו. בנוסף לניסיון הרב שהמורים שלנו מביאים עימם וליחס האישי והחם שהם מעניקים - הם ילוו אותכם באופן צמוד לאורך הקורס, עד שתשיגו את המטרה שלכם, והיא הפטור באנגלית

אל תבזבזו זמן וכסף בזמן התואר - הכינו את עצמכם עם פטור מאנגלית כבר עכשיו!
פשוט התקשרו אלינו ל-2055*
או השאירו פרטים באתר ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

מבחן אמי"ר בקידום - להצליח ובגדול!

 

X