רוצה לשמוע עוד על מבחן אמי"ר?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

למה ללמוד למבחן אמי"ר בקידום

מבחן אמי"ר בקידום - להצליח ובגדול!כשאתם לומדים למבחן אמי"ר בקידום, אתם בעצם לומדים בבית הספר הגדול והמקצועי ביותר ללימודי אנגלית למבחן הפסיכומטרי ולמבחן אמי"ר. בזכות הניסיון העשיר של מדריכי הקבוצה בלימוד אנגלית, יחד עם הידע המקצועי הרב וחומרי הלימוד העדכניים שלנו, אלפי תלמידים בכל שנה נהנים מפלטפורמה ברמה הגבוהה ביותר ללימוד אנגלית.


גם אם אינכם דוברי שפת אם באנגלית, ניתן בהחלט לשפר  את האנגלית שלכם במהלך הקורס. לנו יש את הניסיון והכלים המתאימים ללמד אתכם בזמן קצר ידע רלוונטי לבחינה (מילון אנגלית, אוצר מילים בעזרת הקשר, תרגול תואם בחינה, בחינות סימולציה ועוד). קבוצת קידום כוללת גם את וול סטריט, בית הספר הגדול בישראל ללימודי אנגלית, ואתם כתלמידים של קידום אמי"ר נהנים מיתרון זה. בזכות הניסיון ארוך השנים שלנו, צוותי המחקר והפיתוח, צוותי המדריכים והמורים הטובים בישראל ושיטות הלימוד הייחודיות שפיתחנו, ושאנחנו דואגים לעדכן כל הזמן - אתם נהנים מקורס ההכנה הטוב והמתקדם ביותר בישראל!


ולא פחות חשוב, אמנם מה שבודקים במבחן אמי"ר או במבחן אמי"רם הוא את הידע שלכם באנגלית, ואולם, בעזרת כלים פסיכומטריים לניתוח השאלה והבנת ההקשר, תוכלו להתמודד עם שאלות רבות גם אם אתם לא מבינים אותן באופן מושלם. המדריכים שלנו, שמלמדים בקורסי הכנה למבחן אמי"ר ובקורס פסיכומטרי, עברו ועוברים כל הזמן הכשרות מקיפות על מנת להעניק לכם כלים אלו. בנוסף לניסיון הרב שהמדריכים שלנו מביאים עימם וליחס האישי והחם שהם מעניקים - הם ילוו אותכם באופן צמוד לאורך הקורס, עד שתשיגו את המטרה שלכם, והיא הפטור באנגלית


אל תבזבזו זמן וכסף בזמן התואר - הכינו את עצמכם עם פטור מאנגלית כבר עכשיו! פשוט התקשרו אלינו ל-2055* או השאירו פרטים באתר ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

 

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

 

X