רוצה לשמוע עוד על פסיכומטרי?
שם מלא לא תקין
טלפון לא תקין

המלצות מתלמידי קידום

אנחנו בקידום מקבלים המלצות ומשובים רבים מתלמידי פסיכומטרי אשר יצרו חיבור יוצא דופן עם המדריכים שלהם במהלך קורס הפסיכומטרי. קידום שמה לה למטרה להכין את תלמידיה למבחן הפסיכומטרי באופן האפקטיבי והמקצועי ביותר, ולכן מדריכי הפסיכומטרי של קידום הם המנוע להצלחה שלנו.

מדריכי הפסיכומטרי שלנו שואפים לדבר אחד - להביא אתכם לציון פסיכומטרי גבוה במיוחד. כל המדריכים של קורס הפסיכומטרי שלנו הם בעלי ניסיון של 4 שנים לפחות, ומאחוריהם למעלה מאלף שעות הדרכה ומאות תלמידים. חלק מדרכי העבודה של המדריכים הוא הכוונה בשיעורי הבית, קיום מפגשים אישיים וקבוצות עבודה. לתלמידים אשר מעוניינים לשפר את הציון בחמישים נקודות לפחות, קורס הפסיכומטרי של "מועדון 700" הוא האופציה האידיאלית עבורם.  קורס "מועדון 700"  הינו אינטנסיבי יותר, ומשלב חומרי לימוד והרצאות שנכתבו במיוחד עבור הקורס למצטיינים.

המדריכים האיכותיים של קידום נפגשים עם התלמידים לפגישת היכרות אישית. במהלך הקורס, לאחר שיכירו ויעריכו את קצב הלמידה שלהם, המדריכים יחשבו ציון פסיכומטרי רצוי. לאחר מבחנים נוספים ידריכו את התלמידים באופן אישי, כיצד ללמוד ולהתכונן לקראת מבחן הפסיכומטרי.

רוצים לדעת מה היה לתלמידים שלנו להגיד על קורסי פסיכומטרי של קידום? היכנסו וצפו בסרטוני וידאו של תלמידי קידום פסיכומטרי הממליצים על השיעורים בהם השתתפו ומספרים על היחס החם והתהליך המשמעותי שעברו בקורס הפסיכומטרי.

 

תלמידי פסיכומטרי ממליצים בוידאו
 

ההמלצות נלקחו מערוץ ה - youtube של קידום.

 

                          

 

X