הכנה לבגרות

על מנת להתקבל ללימודי תואר ראשון יש להיות בעלי תעודת בגרות מלאה. תעודת בגרות מלאה משמעה כי סיימתם 12 שנות לימוד בהצלחה, וכי יש בידכם את הכישורים להמשך לימודים אקדמיים. אולם, במידה ואין בידכם תעודת בגרות מלאה או שעליכם לשפר את ממוצע תעודת הבגרות רצוי לגשת לקורס הכנה לבגרות.

תעודת הבגרות כוללת מספר מקצועות ליבה: אזרחות, היסטוריה, אנגלית, מתמטיקה ולשון והבעה. בחינות הבגרות כוללת חומר רב היקף ומתכונת החומר הלימודי יכולה להשתנות משנה לשנה. לכן, אם אתם מעוניינים בהמשך לימודים גבוהים, הכרחי כי תהיה בידכם תעודת בגרות.

מה כולל קורס הכנה לבגרות?

מכוני לימוד שונים מציעים קורסי הכנה לבגרויות הנמשכים בין חודשיים לשלושה, ומחולקים לסמסטרים לימודיים. קידום בגרויות מציעה מגוון קורסי הכנה לבגרות שנבנו במתכונת ייחודית המותאמת לחומר הלימודי בהתאם לדרישות משרד החינוך. במהלך קורסי ההכנה תקבלו חוברות, ספרי לימוד וכמו כן חומרי העשרה על מנת שתוכלו להפנים ולהעמיק את ידיעותיכם בחומר הלימודי הנדרש.

צוות המורים של קידום בגרויות מציע ליווי אישי ומספק פתרונות יצירתיים במידה ונתקלתם בקשיים בלמידת החומר כגון: טכניקות אימון זיכרון, מעקב אישי אחר התקדמותכם וכמו כן סיוע בהגעה ליעד ולציון הרצוי בבחינת הבגרות.

למה עליי לצפות בקורס הכנה לבגרות?

אין להקל ראש בלימודי ההכנה לבגרות שכן החומר הלימודי רחב היקף, ויש להבין כי הצלחה ושיפור הציונים בתעודת הבגרות יכולה לפתוח בפניכם דלתות אקדמיות רבות. מסגרת הלימודים מותאמת לשעות ולזמנים הנלמדים בבתי הספר של קידום בגרויות. אולם, תדרשו להשקיע מזמנכם הפרטי על מנת ללמוד את החומר, לבצע את המטלות הנדרשות וכמו כן לבצע מבחני סימולציה לפני מועד בחינת הבגרות על מנת שתוכלו לעבור את בחינות הבגרות הדרושות לכם בהצלחה. אנו מציעים לכם את הכלים להצלחה – אך הרבה ממנה תלויה בהשקעה שלכם.

גם אם במהלך מסגרת הלימוד התיכונית נתקלתם בקשיים או בחוסר הצלחה, אל תחששו לבצע את בחינות הבגרות בשלב מאוחר יותר בחייכם. צעירים רבים פונים לקורסי הכנה לבגרות לאחר או בעת השירות הצבאי על מנת להקל על עצמם בתחילת דרכם האזרחית. לכן, גם אם נדמה לכם כי השקעה בקורס הכנה לבגרות תגזול זמן רב ומאמץ, הרי שמטרה זו הינה ראויה ורצויה בכדי שתוכלו להתקדם הלאה לקראת לימודיכם האקדמיים.

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך:

ניווט בכתבה

פוסטים נוספים בנושא​

הכנה לפסיכומטרי בלי לחץ – 5 דרכים להקל על עצמך!

דף-תכנית-גפן---פסיכומטרי-לתיכונים

טיפים יעילים להכנה לבחינה הפסיכומטרית עבור מועמדים לעתודה אקדמית

דף ראשי של פסיכומטרי פתרונות

חיסכון או בזבוז? כיצד לבחור נכון את דרך הלימוד לפסיכומטרי?

מבחן אמירנט

יש לך שאלה?

רוצה להתייעץ עם מורה מנוסה? הפורום שלנו קיים במיוחד בשביל זה 🙂

פוסטים נוספים בנושא​

הפורום ששווה יותר

אם יש לך שאלה כלשהי ובא לך להתייעץ עם מורה מנוסה, הפורום שלנו קיים במיוחד בשביל זה 🙂
ניתן להעלות אליו כל שאלה שעולה על דעתך (בנושאים מקצועיים, כן? אנחנו פחות טובים במתכונים לעוגות שוקולד…) ואחד מהמורים שלנו ייתן לך את התשובה הטובה ביותר במהרה. 

 

עד 40% הנהחה קורסי בגרות בקידום
עד 40% הנחה קורסי בגרות קידום svg מובייל

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

הצעד הראשון שלך בקידום!

הפנייה התקבלה, נהיה איתך בקשר בהקדם!

אני רוצה להיות חלק ממשפחת קידום

העלאת קורות חיים

קורות החיים נשלחו בהצלחה!

הוספת קובץ

הוספת המלצה על מורה

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר

הוספת המלצה לגפ"ן

תודה שהקדשת מזמנך לכתוב, זה לא ברור מאליו!

בקרוב כולם יוכלו לקרוא את ההמלצה באתר